Комментарии (6)

S sh 24.05.2010

Pilnīgi NEPIEKRIITU.Garus gadus ēdam šašliku tikai vienīgi pie Tēta.Mūsu draugi mīl šo ēstuvi, mūsu radi, mūsu kolēģi.Un VISIEM vienmeer viss ir paticis.Tā kā vien mēklē vainu savā kašķīgajā raksturā.

A Anna 24.05.2010

Jūs jau laikam esat tik sens ka jums vissi ir bērni:D

M Maris 30.05.2010

teetuks...ir ok!!!

I Ilona 07.10.2010

Tetis ir ok, laba estuve un strada loti skaistas viesmiles un viesmilji!!!LOTI PATIIK tur pusdienot!

P Pozitīvais 21.01.2013

Diemžēl kādreizējais iespaids par jauko ēstuvi un garšīgo ēdienu ir stipri sabojājies. Jau pagājušajā gadā ar ģimeni tur viesojāmies, lai nosvinētu mammas jubileju. Pēc vakariņošanas 2 cilvēkiem bija saindēšanās, pēc tam vēl viens līdzīgs gadījums un vakardien atkal tas pats - aizvedu savus tuviniekus vakariņās, lai nosvinētu svētkus, taču ēdiens bija vecs (tieši gaļa). Piedāvāja tā vietā paņemt kaut ko citu, taču nepadomāja par to, ka cilvēkiem jāgaida vēl 20 minūtes (30 min jau bija nogaidītas), kamēr tas kaut kas cits tika gatavots. Ir bijuši līdzīgi gadījumi citās vietās, taču vienmēr tiek piedāvātas uz ēstuves rēķina kādas uzkodas vai salātiņi, bet šeit nekā. Vien atvainošanās un viss... Manuprāt, nepieņemami. Jāpiebilst, ka pēc 3 šādiem gadījumiem uz šo vietu diemžēl vairs nedošos un citiem arī neieteikšu, jo pašā krodziņā ir arī vēsi un nemīlīgi, arī viesmīļiem tomēr vajadzētu nedaudz piedomāt pie apģērba, kaut vai balta blūzīte/krekls. Nepatika šeit itin nekas :( Ceru, ka kādreiz tomēr cilvēku ieteikumus un sūdzības ņems vērā.

K [email protected] 03.01.2015

Ir labas un, diemžēl, sliktas atmiņas no 3. janvāra 2015. gada maltītes - filejas šašliks bija izcils, bet... harčo zupiņa pārāk atdzisusi un tas vēl būtu sīkums, diviem no mums četriem - desertā pasūtīto saldējuma kokteili atnesa reizē ar manu harčo!!! Lūk tas ir KAUT KAS! un viss it kā ok :))))))))) Kā pēc šī ēst salātus un pamatēdienu???

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы