LV RU
www.sudzibas.lv TET televīzija Krāpšana, nesniedzot pakalpojumu pieprasa samaksu un pārceļ atslēgšanas termiņus nu jau 4mēnešus

TET televīzija - Krāpšana, nesniedzot pakalpojumu pieprasa samaksu un pārceļ atslēgšanas termiņus nu jau 4mēnešus

Uzmanieties cilvēki! Es jau četrus mēnešus netieku no viņiem prom. Pakalpojumu nesaņemu visu šo laiku, bet nauda tiek iekassēta, turklāt... Visi mani pūliņi atteikties no viņiem ir bezjēdzīgi. Visu laiku pakaalpojuma slēgšanas termiņi tiek pārcelti. Sazinoties katru reizi argumenti par šo lietu ir dažādi. Neņemat pakalpojumus pie viņiem. Sačakarēs jums nervus, izsūks naudu.. Pie tam nesniedzot pakalpojumu. Šajā valstī tas jau gan ir normāli-paši esam vainīgi ka nav pakalpojuma, paši par to maksājam... Pakalpojuma sniedzējam vispār par neko galva nesāp. Bravo... P. B. Un tās krievenes, kas neprot latviski runāt, sēdinat pie krieviski runājošiem klientiem. Man-latvijā, latvietim... Nav jāčakarējās ar kaut kādu viņu runas atkodēšanu...

Ed

Ещё TET televīzija жалобы

Комментарии (4)

Ar Artūrs Dante 26.12.2019

Hmm, ja pakalpojums netiek sniegts, kāpēc maksājiet ?

Ed EdžusTe 30.12.2019

Pamēģinat nemaksät,säkumā arī es viņiem teicu-nav pajalpojuma,nebūs samaksas,bet viņiem pie kājas...viņi zin-Šajā brīnumvalstī,Kariņa noslauktajä izgāztuvē-atbildība tiek prasīta tikai no cilvēkiem.Biznesmeņiem(pakalpojuma sniedzējiem),nav nekädas atbildības...Ja es te mēģinātu apmelot TeT,tad käpēc neviens no viņiem nereaģē uz manu pretenziju?!?
Cilvēki!Labāk sėžat bez tv,nekā maksäjat tiem kretīniem Ne Par Ko...

Ma macbeton 27.12.2019

Pasaki vel ka tu maksā par to nesniegto pakalpojumu? :-D

Ed EdžusTe 30.12.2019

Protams...a kas cits atliek?!?viņiem neinteresė,ka neko neräda tv,labākais ko viņi jums piedäväs-viņu meistaru,bet maksäsiet jūs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы