LV RU
www.sudzibas.lv Telia Lētais pāķu internets

Telia - Lētais pāķu internets

Telia nekad nebija slavena ar savu interneta kvalitāti jau dēļ tā, ka kabeļa vietā izmanto pārraidītāju. Labi. Gan jau kaut kā izdzīvošu, ka pings līdz Rīgai ir 120ms. Bet es vismaz gribētu lai tas nets darbotos. Katru gadu ir viens un tas pats.

Problēmas sākās ap oktobri, kad sāk raustīties nets. Gadās. Pulkstens ir 9 no rīta, veru vaļā kantori, gatavojos darba dienai. Laiks sazvanīt dažus klientus. Neta nav. Parādās pēc 15 minūtēm. Ok, gan jau. Pazūd atkal. Zvanu klientu servisam. Klientu apkalpošana viņiem ir tiešām laba, cilvēks, kurš izklausās pēc tāda, kuru jau ap divdesmit šādu klientu sazvanījuši jau, atbild, ka jā ir problēmas mūsu teritorijā, kaut kas ar pārraidītāju un elektrotīklu un to ēku, kur viņu pārraidītājs atrodās.

Labi.

Bet taču nejau divus gadus jau pēc kārtas. Sasodīts, džeki, man žēl jūsu klientu apkalpošanas daļas, jo tagad jums atkal tur kaut kas notiek jūsu ēkā, kurai jums "nav pieejas līdz pirmdienai". Es to ļoti saprotu, bet es tiešām negribu maksāt divdesmit eiro mēnesī par internetu, kuru lai izmantotu man vajag kaut kādus vudū rituālus taisīt ap Alūksnes ūdenstorni.

Sēžu uz Lattelekom Wifi tagad. Super.

č

Ещё Telia жалобы

Комментарии (2)

E Ezernieks Maris 14.03.2014

telia meklē tikai muļķus, kuriem uzkraut savu dārgo internetu, es pārgāju uz lmt un man nets ir daudz ātrāks un maksa mazāka, ar telia netu pat yutube video nevarēju skatiities jo gāja ar pārtraukumiem, nevienam neiesaku telia internetu

BondsBonds 11.07.2014

Pareizi izdarīji, domāju tevi kā klientu šim uzņēmumam TIEŠĀM nevajag, jo Lattelecom "haļava" ir vis, ko laikam varat atļauties. :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы