Tele2 - Darbs

Labdien!

Vēlos uzzināt citu pieredzi strādājot tele2. Pieteicos un dabūju darbu tele2 kā b2b pārdošanas speciālists, līgums jāparaksta 11.05, bet mani māc šaubas. Kāda jums ir pieredze ar tele2 un strādāšanu biroja? Kāda ir vadībā? Vai var normāli nopelnīt, ņemot vērā, ka viņiem ir ļoti maza stundas likme? Kāda ir bonusu sistēma tele2?

Būtu pateicīgs, ja kāds padalītos ar savu pieredzi!

05.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Комментарии (4)

Arkukušjans 05.05.2023

Darba pārrunās atvērt muti un pajautāt dūšas nebija?

T taisnibascinitajs3 05.05.2023

Satiksi kolēģus, tiem varēsi pajautāt. Personāldaļas humanoīdi un tiešie vadītāji var sadirst, bet kolēģi pastāstīs, kā ir reāli.

S Spuris 05.05.2023

Tele2 savulaik bija labi,profesionālo un zinoši darbinieki, taču tos bija ļoti maz un lielākā daļa gandrīz vienlaicīgi pameta darbu Tele2 .Strādāt un iegūt pieredzi jau varat ja interesē mobilie sakari kā tādi,tikai.pārsvarā tur sastapsiet,melu intrigas aiz muguras.Lielākā daļa vadiba un tiem pietuviņātie bez ziepēm līduši un bez īpašām zināšanām mobilajos sakaros. Varēsiet protams strādāt kaut diennaktīm nonstopā,varbūt kādu atzinīgu vārdu saņemsiet no vadības,taču bonusos to īsti nesajutīsiet.Visdrīzak būsiet izbrīnīts sanemot ''algas lapiņas''.

T Tautins 05.05.2023

Paldies par pieredzē dalīšanos

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы