LV RU
www.sudzibas.lv Target Baltic Tulkotāju krāpšana

Target Baltic - Tulkotāju krāpšana

Sākšu ar to, ka brīdī, kad uzņēmuma attieksme sāka likties aizdomīga, nolēmu to papētīt sīkāk. Vienīgais, ko varēja atrast: niecīgs pamatkapitāls, nekādas klātbūtnes sociālajos medijos, bet arī nekādu iepriekšēju sūdzību. Tomēr par līdzīgu krāpšanu dzirdēts jau iepriekš sakarā ar baltic translations - nezinu gan, vai ir kāda saistība starp šiem uzņēmumiem.

Īsumā, nesen atsaucos uz target baltic darba sludinājumu vietnē prakse.lv. Viņu pārstāvis sazinājās ar mani, sakot, ka labprāt sadarbotos. Viņš uzreiz arī nosūtīja rakstus, kas būtu jāiztulko. Kad apjautājos par līgumsaistību noslēgšanu, man atbildēja, ka līgumu varēs parakstīt elektroniski pēc testa tulkojuma veikšanas.

No sākuma šis cilvēks apgalvoja, ka testa tulkojums būs tikai viens no četriem atsūtītajiem rakstiem - pārējie jau būtu uzskatāmi par pirmajiem maksas darbiņiem. Aizdomīgi, jo raksti kopumā bija ļoti apjomīgi, bet nu, iztulkoju visus un nosūtīju, naivi domādama, ka prakse.lv ir uzticama platforma, un ka tik viegli krāpniekiem tajā ievietot sludinājumus nevajadzētu būt.

Pāris dienas vēlāk, saņemu ''jauki, paldies'' tipa atbildi un uzreiz jau jaunu rakstu, kas jāiztulko. Atbildēju, ka tagad gan noteikti vajadzētu parunāt par līgumu, uz ko man visai dusmīgi atcirta ar ''kam jums tas līgums vispār vajadzīgs? '' un vēl uzstāja, ka no pirmās tekstu kopas, visi, ne tikai pirmais, bijuši vien testa tulkojumi.

Pacietīgi atrakstīju šim indivīdam, kā mazam bērnam izskaidrodama kādēļ, stājoties darba attiecībās, starp abām pusēm jānoslēdz darba līgums, un nekas vairāk no target baltic puses arī nav dzirdēts.

Muļķīga sajūta saprotot, ka uzķēros, bet vismaz varu uzrakstīt par šo atgadījumu, lai pabrīdinātu citus tulkotājus.

Tu

Комментарии (1)

Ba BalticGuest 31.12.2018

Sveiki! Es arī uzķēros uz SIA Target Baltic portālā prakse.lv ielikto sludinājumu. Pieteicos uz web programmētāja vakanci. Iedeva ārzemju portālu adreses un teica, ka man jāuztaisa kaut kas līdzīgs. Neko sīkāk nepaskaidroja. Sapratu, ka nekas nopietns tur nesanāks. IT uzņēmums, kas pastāv jau vairākus gadus un joprojām bez savas mājaslapas un sevi sauc par jaunu uzņēmumu? Kaut kas aizdomīgs! Kas aiz tā visa slēpjas? Vai vispār kādam ir bijusi pozitīva pieredze ar SIA Target Baltic?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы