LV RU
www.sudzibas.lv Tālruņa numuri Pilnīgi nesaprotu

Tālruņa numuri - Pilnīgi nesaprotu

+37167466268 - lūk, šāds telefona numura zvans mani pamodināja agri no rīta. Paceļu, neviens nerunā, nomet nost. Pēc 10 min. piezvanu atpakaļ, tur paceļ veca kundzīte un saka, ka neko nezin un ka daudziem tāds numurs var būt, un vai es no Iļģuciema esot. Ne no kurienes es neesmu!Vai tad tā var būt, ka parastais numurs uz vairākiem cilvēkiem vienāds??

Комментарии (3)

Latviešu tautas 19.04.2015

Un Jūs pajautajit vai kundzej ir tads numurs? Uz kundzes numuru var but zvanu paradresacija!

ilmaars 19.04.2015

Man zvanīja no numura, kuru šeit uzrakstīju. Tieši uz to pašu atzvanīju. Kā tā var būt pāradresācija un kam tā būtu izdevīga?

K kreditorsPG 20.04.2015

ilmaars, iedomājies, ka tā vecā kundzīte nokļūdījās ar nummuru. Ne nu speciāli, bet tā sanāca. Vecs cilvēks - visādi var sagadīties - ne vairs acis lāga rāda, ne pirksti klausa. Ta ka uzdzirdēja Tavu balsi un saprata, ka trāpījusi ne tur - sabijās, tāpēc, kad viņai atzvanīji, varbūt nedaudz sameloja.
Saprotams, ka brīvdienas rītā iztraucēts miegs... bet varbūt tomēr nedusmo uz veco tanti! Katram var samisēties! Un pats jau ar kādreiz būsu vecs!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы