Svetlana Rogova - Krāpšana

Svetlana Rogova kopā ar savu meitu nodarbojas ar slimu šķirnes dzīvnieku nelegālu pavairošanu un tirgošanu (devonas rex kaķi un jorkšīras terjeri) . Tiek mānīti pircēji, ka kaķiem ir ciltsraksti, pasē tiek norādīta audzētājas fiktīva adrese, nav veiktas visas potes un netiek rādīti reāli apstākļi kādos dzīvnieki dzīvo. Pēc kaķēna nāves (nomira lielās mokās no iekšējo orgānu slimībām kas tika atklātas pēc 1 mēn. No iegādes brīža / pēc vet domām tas ir no parazītiem) un pvd pārbaudēm viņa ir nomainīJusi savu kontaktinformāciju, atbildību neparko nenes un naudu neatdod. Pvd tikai izteica brīdinājumu šajā lietā, jo viņa nesastāv nevienā organizācijā un reālie apstākļi tika noslēpti pārbaudes brīdī.

Светлана Рогова и ее дочь занимаются разведением и продажей больных животных (кошек девон рекс и йоркширских терьеров) . Покупателей обманывают, что у кошек есть родословные, в паспорте указывается вымышленный адрес заводчика, не все прививки сделаны, и реальные условия, в которых живут животные они не показывают. После смерти котенка (умершего от воспаление внутренних органов, обнаруженный через 1 месяц после покупки / по словам ветеринара, от паразитов) и после проверок pvd она изменила свои контактные данные, не несет никакой ответственности и не возвращает деньги.

S

Комментарии (1)

L Lailailai 26.06.2020

Vai policijai rakstīji iesniegumu, iesākumā konsultējoties ar dzīvnieku aizsardzības biedrību? Ar šo portālu ir par maz, lai izbeigtu šī “kantora” darbību. Cilvēkus sadistus, dzīvnieku mocītājus, ir jāsoda. Lūdzu noved līdz galam šo lietu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы