www.sudzibas.lv Sushibars.lv Slikts servisa

Sushibars.lv - Slikts servisa

Pasūtīju 3h pirms darba laika beigām... Gaidu, gaidu un neko nesagaidu un pazvanīju uz sushibāru lai noskaidrotu vai pasūtījums tiek veikts, darbiniece atbildēja, ka noskaidros, bet tā arī neko nenoskaidroja un nelikās ne zinis par pasūtījumu un vakars palika bez sushi.

Z

Комментарии (2)

M Meggy 06.08.2019

Orientēts uz krievu publiku, netiek nodrošināts serviss valsts valodā. Kurjers neprot nevienu vārdu latviski, līdz ar to nav iespējams sarunāt pasūtījuma saņemšanu. Sieviete, kura pa telefonu pieņēma manu pasūtījumu, pateica, ka tā kā kurjers nerunā latviski, tad mans pasūtījums tiek atcelts. Pretīga attieksme pret latviešiem. Rezultātā pasūtījumu nesaņēmu.

D davidovica123 11.03.2021

Здравствуйте, заказала у вас роллы. Роллы приехали маленькие, мало очень начинки. Самый сюрприз был в ролле темпура, когда я там обнаружила полностью гнилой авокадо. 🤮🤮

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы