Superprodukti SIA - Krāpšana

Https://superprodukts.com/ krāpniecisks interneta veikals, pasūtīju preci, tur pat mājaslapā veicu apmaksu, un preci tā arī nesaņēmu. Teju divus mēnešus jau cīnos lai atgūtu samaksāto naudu, katru reizi kā sazinos, tā īpašnieks ernests cinkmanis laipnā balsī atbild ka nedēļas laikā naudu atgriezīs, tad 1 darba dienas laikā atgriezīs, tad grāmatvede vainīga, tad atkal dienas laikā atgriezīs.
Ļoti slikta pieredze, iesaku nevienam neko tur neiegādāties.

3

Комментарии (3)

3 333ilga 02.09.2021

Vērsos PTAC taču uz viņu zvaniem un vēstulēm nekas cits kā jauni solījumi netika doti, diemžēl ja pasūtījuma summa nepārsniez 20 eiro un tirgotājs nav reaģējis uz PTAC lūgumiem, lieta tiek izbeigta. Protams kurš gan vēlēsies tik mazu naudu apjomu attiesāt. Droši vien neesmu pirmais gadījumus ar ko šis interneta veikals tā rīkojas. Dienā kad ierakstīju facebook negatīvu atsauksmi, pēkšņi nauda tika atgriezta manā kontā. Protams iespēja atstāt atsauksmes šai Superprodukti lapai facebook tagad ir atslēgta. Pielikumā dažas bildes no sms sarakstes ar nepārspējamo solītāju:

3 333ilga 09.09.2021

PTAC atbilde:

P Pircejs_2022 09.08.2022

Viss turpinās. Interneta veikals "strādā", preces nepiegādā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы