LV RU

Stradiņu slimnīca/poliklīnika - Slikts serviss

Stradiņiem ir slikta pacientu informēšana, zvana cilvēkam pa telefonu, cilvēks neceļ jo nedzird kad zvana un vispār uz nepazīstamiem numuriem neceļ, atzvanīt arī uz nepazīstamiem numuriem neatzvana, gala rezultātā cilvēks paliek bez informācijas kad plāni mainījUšies, var tak atsūtīt īsziņu cilvēkam un/whatsapp ziņu kad viss tiek pārcelts, jo ziņas cilvēks 100% izlasītu un tādējādi būtu informēts par izmaiņām.

N

Комментарии (5)

T Turkey901 18.03.2020

Stradiņos zvana no stacionārā telefona, kur ne īsziņu funkcija, ne watsapp opcija nepastāv, nav arī pienākums Jums ierakstīu vēstuli sūtīt par izmaiņām vai apciemot mājās, lai nodotu aci pret aci!
Un ja redzi neatbildētu zvanu, tad atzvani, ja to neizdari, tad pats vainīgs, tāpat ar nepazīstamu numuru necelšanu, filmas par sazvērestības teorijam pārskatītas!

veesaa007 18.03.2020

@#$## domāšana. Tātad- pacientu informēšanu (apzvanīšanu) veic reģistratūras darbinieki papildus tekošajam darbam ( pacientu apkalpošana rindas kārtībā, kašķīgie pacienti, atbildēšana uz tel. zvaniem, pieraksts, kartiņu meklēšana utt.) Šajā visā ir jāatrod laiks apzvanīt pacientus. Kāds nepaceļ klausuli, kādam izslēgts telefons. Pēc tam daži pamostās un atzvana, tad atkal jātērē laiks, kamēr saprot, kas šis ir par pacientu un ko viņam vajag. Liela daļa pacientu nespēj konkrēti formulēt domu, sākas liekas sarunas- a kāpēc tā, a kāpēc šitā. Sūtot atgādinājuma sms- cilvēks izlasa, neatbild. Ko darīt reģistratūrai? Cilvēks ir informēts par vizīti, bet nepakustinās 5 pirkstus, lai atbildētu- būs vai nebūs uz apmeklējumu. Vārdu sakot- cienīsim mediķus!

S stellas 18.03.2020

Nu tad tā ir maksa par principiem. Ja neceļ nepazīstamiem, tad neceļ. Pats sev sarežģī dzīvi. Vienīgā pretnzija var būt pašam pret savi.

Saivii 18.03.2020

Pff, zvaniem vinjsh neatbild sveshiem. Smiekli naak ! Tad meklee citur kur aaarstee un whatsapp raksta, pajoliit...

BondsBonds 19.03.2020

Parasti atsūta īsziņu. Vai īsziņas nelasi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы