LV RU
www.sudzibas.lv Starflix Slikta apkalpošana un neatbilstošs solītais pakalpojums

РешеноStarflix - Slikta apkalpošana un neatbilstošs solītais pakalpojums

Piesaistījām aģentūru, jo reklamēja savus pakalpojumus, ka izveidos mobilajām ierīcēm draudzīgu mājas lapu, modernu utt. , bet iznākums nebija tāds kā plānots - samaksājām par instrukciju, kā pašiem koriģēt mājas lapu, diemžēl nesaņēmām ne instrukciju, ne naudu atpakaļ. Kas attiecas uz mobilajām ierīcēm - google raksta, ka nav draudzīga - noklikšķināmie elementi atrodas pārāk tuvu cits citam, saturs ir platāks nekā ekrāns. Komunikācija ar aģentūru arī bija ļoti smaga. Jebkurš var pārliecināties apskatot mūsu mājas lapu...

08.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Starflix_Riga Ответ от представителя 24.07.2019

Sveiki!

Ļoti atvainojamies kompānijas un iepriekšējo darbinieku vārdā, par sagādātajām neērtībā!

Mēs vēlamies atrisināt šo situāciju un esam gatavi darīt visu nepieciešamo, lai sniegtu Jums iepriekš apsolīto rezūltātu!

Дополнено Liga Kaviere 24.07.2019

Labdien, labprāt ar Jums sazinātos un noskaidrotu visas interesējošās detaļas, tāpat saņemtu Starflix izveidotās majas lapas izmaiņu veikšanas instrukciju par kuru tika samaksāts. Lūgums sazināties Jūsu firmas pārstāvi ar mums no 29.07. pa tālr. 29549983. Paldies.

Жалоба успешно разрешена Liga Kaviere 12.08.2019

Sūdzība atrisināta - pēc gada, iespējams, ka tagad cilvēki ir mainījušies un būs labāk, bet uzticība šim uzņēmumam ir zudusi, jo kaut kas tika ieteikts, bet kaut ko man ieteica pašai meklēt youtube.com - lai varē'tu veikt labojumus viņu izstrādātajā mājas lapā - tas man vēl joprojām neliekas profesionāli.

Li

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы