LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Zaudēju naudu dēļ ss.lv

www.ss.lv - Zaudēju naudu dēļ ss.lv

Man pieder uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu Rīgā un es ik dienas maksāju vairāk kā 40Ls Google par baneriem visās mājas lapās, kas izmanto ADS sistēmu.
SS.lv nobloķēja manu Google reklāmu tikai tā dēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no manis, nevis no Google, kas nemaksā tik daudz!
Jautājums ir šāds – kāpēc SS.LV ielika baneri no Google un pēc tam nobloķēja klientu, tikai tādēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no klienta?
Tikai tādēļ, ka dzīvoju Lartvijā, man ir jāpieņem jebkurš lēmums, ko nosaka sūda SS.LV portāls?
Vai arī citi klienti ir skaudīgi, ka mana reklāma izvirzās pirmajās vietās un ir redzama biežāk, tādējādi, pieprasot ss.lv, lai nobloķē manu Google ADS?
Ja tas tiešām tā ir – tad ss.lv rīkojas tiešām pretīgi.!
Nerespektē klientu un vēlas iegūt naudu ar cūcīgiem noteikumiem.
Es zinu, ka Latvijā interneta izmantošanā nav nekādu noteikumu, taču šis ir par traku!

Комментарии (8)

Ma marcelloo211 28.02.2012

tā viņi darajo šitajāmazajā latvijā var darit kas vien ienakpratā likums atļau...:):):):)

ss.lv vispaar meesls krapnieks, man liekot sludinajumu vienu prasa 3ls sakot kad es esot melnaja sarakstaa hahahaha fuck...

D| d|b 28.02.2012

Varbūt nosauc sava uzņēmuma nosaukumu, tad visi zinās, vai biji to pelnījis?

Dannii Disaster 12.02.2013

Tas suudiigais portaals jau visiem piegriezies. Galiigi nekauniigi palikushi peedeejaa laikaa. Cerams, ka driiz beigsies vinju monopolija un cilveeki saaks lietot citus portaalus.

Inženieris 17.02.2013

Apriebusies arī viņu visatļautība, kad grib tad izdzēš sludinājumu, kaut arī iepriekš šīs sludinājums tika atkārtots gada garumā, tagad laikām pamanīja noteikumu pārkāpumu.

Gv Gvenda 12.05.2013

Jā, pilnīgi piekrītu, arī man līdz kaklam viņu visatļautiba, tad bildes ne tādas, tad teksts viniem nav saprotams, tad tekstā lietojuviņu noteikumiem neatbulstošus vārdus utt. un visu laiku tik dzēš manu sludinājumus.

atradu tādu portālu kā www.pirktpardot.lv

iepriekš meģīnāju lietot reklama.lv, taču tur grūti kaut ko nopārodt, cilvēki tomēr, lieto ss.lv

Ja visi varētu tā lielākā daļa ss.lv lietotāju pārcelties uz kādu citu portālu !!!

Dannii Disaster 12.05.2013

SS.LV tagad jau vispaar ir zem katras kritikas. Nebiju domaajusi, ka tas ir iespeejams, bet tagad vinji ir VEEL nekauniigaaki palikushi. Agraak katraa sadaljaa vareeja ielikt vienu bezmaksas sludinaaju, bet tagad vairs nee - par VISU jaamaksaa. Un vinji, kaa jau ierasts, turpina dzeest sludinaajumus, bet naudu atpakalj neatgriezh, un sazinaaties ar vinjiem, protams, nav iespeejams.

REKLAMA.LV agraak bija normaals portaals, bet tagad arii tie ir palikushi nedaudz nekauniigi. Tagad ir atljauts likt tikai vienu bezmaksas sludinaajumu (nevis vienu katraa sadaljaa, bet vienu visaa portaalaa) - tas nekur neder. Un tur nemaz nav tik daudz apmekleetaaju.

Es tagad lietoju DADA.LV. Tur viss ir bezmaksas (vismaz pagaidaam). Un sludinaajumu diezgan daudz. Ne tik daudz kaa ss.lv, bet vairaak nekaa reklama.lv.

Vinjiem ir laba maarketinga strateegija - suuta visiem ss.lv lietotaajiem uz epastu informaaciju par savu portaalu.

Portaals strauji attiistas. Iesaku apmekleet.

Es ljoti ceru, ka cilveeki beidzot saaks boikoteet to ss.lv.

Hu huinja0000 16.01.2015

es lietoju reklama.lv, daudz labaaks ka ss.lv !!!
dada.lv manupraat nu gan nav jaudiigaaks par reklama.lv !!!
kurs zin veel kaadu???
zip.lv ari debilaakaa politika-tur no 1 IP adreses, ja ko aizmirsti, blokee, un nevar vairs ne paroli veco dabut ne registreeties no jauna

Hu huinja0000 16.01.2015

ss.lv es nelietoju jau kops vakardienas, un mekleeju ALTERNATIIVAS !!! IESAKIET JO TAI SUUDAINAJAA BEDREE VAIRS SAVU KAJU NESPERSU!!! LAI SS.LV ATRAK NOGRIMST!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы