www.sudzibas.lv SS.COM Uzmanīgi! Krāpnieki portālā ss.lv.

РешеноSs.lv. - Uzmanīgi! Krāpnieki portālā ss.lv.

Ievietoju sludinājumu portālā ss.lv, kā gribu nopirkt dažādas detaļas. Pēc pārim dienām saņēmu nepieciešamās auto detaļās fotoattēlus pēc whatsup.
Pārdevējs uzrakstīja ka no Ventspili. Tā ka es pats no Rīgas sarunājam, kā es vispirms pārskaitīšu naudu uz bankas kontu, pēc tam viņš nosūtīs man auto detaļas caur omnivu uz Rīgu.
Bet pēc naudas pārskaitīšanas pārdevējs pazuda. Sākumā solīja nosūtīt izsekošanas numuru, bet pēc tam vispār neņēma klausuli.

Krāpnieks sevi nosauca par Paulu Rostoku (Pauls Rostoks)
krāpnieka tālrunis +371 27 291 363
krāpnieka bankas konts uz kūru pārskaitīju naudu monese bank be71974064171169.
Krāpnieka balss
https://mega.Nz/file/w8qnwika#yk_e9ql094a12tqur9p8kfkka6dkex2a7f4ohw9llaa

tā kā bankas pārskaitīja piezīmes uzrakstīju, kam pārskaitīju, par ko, un noraidīju saņemšanas termini, ir pamats rakstīt iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ja tuvākajās dienās es nesaņemšu savas preces vai savu naudu, es rakstīšu iesniegumu policijai.

Esiet uzmanīgi. Ja kādam bija līdzīga gadījums, arī rakstiet iesniegumu policijai vai rakstiet man uz e-pastu.

Жалоба успешно разрешена Infleks 15.07.2020

P.S.
Pēc sūdzības ievietošanas ar īsto identitāti esošais Pauls Rostoks piezvanīja man un izskaidroja situāciju, ka ir arī cietējs no šī telefona nr īpašnieka, jo telefona nr īpašnieks uzdodas un zog svešu cilvēku identitātes un personas datus, lai izvairītos no atbildības par saviem noziegumiem. Pauls Rostoks ir cietējs, jo tiek izmantoti viņa dati vīnam pat to nezinot!
Tagad tikai ceļš uz Policiju!

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы