www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.lv - Krāpšana

Cilvēks telefons. 22436844 ievietoja sludinājumu par pārdošanu fēna Dyson, naudas pārskatīju uz kontu LT523500010008755481-269.99 eiro, pārdevējs it kā nopirka Omniva, bet pasūtījumu nenosūtīja, visu laiku raksta ka pēc darba izsūtīs. Fēns tā arī neatnāca. Kad prasīju naudas atpakaļ katru reizi raksta- šodien būs, vēlākais rīt. Cilvēks vēl jautāja- kāpēc jūs strēsojat?! Pārgāja jau nedēļa naudas joprojām nav. Iesniegums jau uzrakstīts policijā. Nepārskaitiet naudu cilvēkam ar šādu vārdu uzvārdu. Telefons cilvēkam ir izslēgts.

V

Комментарии (3)

A anse22 25.08.2022

Ka bridinajat citus tas ir labi, apsveicami!
Bet kad naudu skaitijat un Lietuviešu kontu kur tad prats jusu bija?! Jau sen visur raksta nekada gadijuma nesutiet naudu uz apšaubamiem kontiem, ipaši Lietuviešu un angļu!

R RunčaĶepa 26.08.2022

""Nepārskaitiet naudu cilvēkam ar šādu vārdu uzvārdu""

Nepārskaititiet naudu nevienam nepazīstamam cilvēkam. 90% no šādiem pārdevējiem - ir krāpnieki.
Ir daudz variantu, kā aizsargāt sevi, un dabūt vajadzīgo mantu piegādātu pie jums, bet tas taču maksā papildus naudu un aizņem vairāk laika.

"Es neesmu tik bagāts, lai pirktu lētas lietas." (с)

X Xzans 04.12.2022

Pārvedu viņa draudzenei mantas uz Dobeli, protams, ka nesamaksāja. 100eiro sola 3.mēnešus. Slēpjas un nedodas rokā - nožēlojama radība

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы