www.sudzibas.lv SS.COM Slikts serviss

Ss.com - Slikts serviss

Sveicināti!
Vēlējos ievietot sludinājumu portālā ss.com, lai pārdotu istabas augu, diemžēl biju aizmirsusi paroli, tādēļ nosūtīju savu e-pastu ar lūgumu to atjaunot. Atpakaļ atnāca norāde atjaunot paroli ar telefona īsziņas starpniecību, kas ir maksas pakalpojums.
Tā kā man nav iespēja izmantot šo pakalpojumu, nosūtīju administratoram vēstuli ar lūgumu iesūtīt atjaunoto paroli. Atpakaļ saņēmu iespēju ielogoties ar google.com vai fb kontu, ko arī izmantoju, taču manas cerības ievietot sludinājumu bija veltas, jo sistēma uzrādīja kļūdu, ka mans telefona numurs jau ir reģistrēts uz cita lietotāja vārda.
Rakstīju atkal administratoram. Saņēmu atbildi, ka arī e-pasts esot cits! Nosūtīju vairākus ekrānšāviņus, kas apliecināja, ka esmu viena un tā pati persona un tā vienkārši ir sistēmas kļūda. Diemžēl uz visiem saviem epastiem turpināju saņemt standarta linkus ar iespēju atjaunot paroli ar īsziņu, vai arī.. Mainīt paroli profilam, kurš netiek atzīts par manu.. Kaut arī pirms pāris mēnešiem vēl ar to strādāju.
Telefoniski sazināties nav iespējams, korektas atbildes nav. Rodas iespaids, ka atbildes ģenerē mākslīgais intelekts un portāla īpašniekiem ir nospļauties par viņu klientu problēmām.

24.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (4)

O oleg_kosarev 06.02.2022
Снимаю деньги объявления не публикуют

Разместил объявление всё согласно правилом указал e-mail (заведомо рабочий до этого присылали на него письма). В итоге для размещения надо подтверждение оно выслано на маил. Так его и нету а деньги списали...

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A Andris38 11.07.2022
Starptautisko diskrimināciju normu pārkapšana.

SS.com reģistrēts "domeins" luksemburgā, tātad saistoši ir eiropas savienības, pret diskriminācijas likumi. SS.com savā portalā plaši atļaut veikt dzimuma,vecuma diskrimināciju kas ir pretrunā ar EU. likumiskajām normām EU ietvaros.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы