LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Portāls mani nobloķēja

Ss.com - Portāls mani nobloķēja

Labdien.
Es lietoju jūsu portālu vairākus gadus. Mēģināšot ievietot sludinājumu, jūsu serviss mani nobloķēja. Esmu godīgs un cieņu citus, mēģinu jums rakstīt un meklēt palīdzību, atrast iemeslu kāpēc jums kaut kas nepatīk. Domāju kā lieta ir mana sludinājumā, kopēju citus sludinājumus, man tapāt neatļauj izveidot sludinājumu.
Es gribu lai jūs aktivizējat manu profilu. Zinu ka esat privāta organizācija un lemt Jūms, es no nelikumīgu nedarīju.

27.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

A apeters 30.07.2020

Pēdējo sešu mēnešu laikā vairāk par 60 analoģiskām sūdzībām publicētas tikai SUDZIBAS.LV.
Pie kam sūdzās nevairāk par 10% cietušo.
Aicinu uzreiz iesniegt rakstisku Sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Valsts Policijā par SS.LV un SS.COM krāpnieciskām darbībām.
Es, kā cietušais no tādām pašām darbībām, iesniedzu sūdzību jau aprīlī.
PTAC veic pārbaudi pēc patērētāju tiesību pārkāpumu fakta, bet Policija un Prokuratūra veic pārbaudi par krāpniecības faktu (svešas naudas piesavināšanu).
Bet šīs pārbaudes iet diezgan vāji un pārbaudošās iestādes saka, ka viņiem pārāk maz sūdzību lai sāktu aktīvu pārbaudi.
Tāpēc lūdzu visus griezties attiecīgajās struktūrās, bet neraudāt šajā saitā.
Tikai kopīgiem spēkiem mēs spēsim saukt pie taisnīgās atbildes "pārēdušos" negodprātīgus uzņēmējus, kas ikgadu saņem daudzmiljonu peļņu no mūsu līdzekļiem.

Esmu gatavs bezatalgojuma palīdzēt ikvienam ar oficiālās Sūdzības sagatavošanu kā PTACā, tā arī Valsts Policijā. (Rakstiet man personīgajā sarakstē.)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы