LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Pakalpojumu sniedzēju maldināšana

Ss.com - Pakalpojumu sniedzēju maldināšana

Nevaru ieiet savos profilos, kuros izvietoju sludinājumus ap gadu. Rakstīju administratoram, atbildes nav 2 mēnešu laikā.
Aicinu tos, kuriem ir šādas vai arī citas problēmas ar ss.com mājas lapas sniegtajiem pakalpojumiem, griezties pie manis, lai iesniegtu kolektīvo sūdzību.
E-pasts: Jelena. [slēpt]@inbox.lv

Ar Cieņu,
Jeļena Zīra

28.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

M Milāna Skumbiņa 29.01.2021

Sveiki, Jeļena. Man ir līdzīga situācija. No 25.01.2021 nevaru piekļūt savam profilam. Esmu nosūtījusi vairākus e-pastus uz [slēpt]@sludinajumi.lv, bet nekādu atbildi un situācijas risinājumu neesmu saņēmusi. Vakardien esmu pamanījusi, ka visi apmaksātie un publicētie sludinājumi ir pazuduši www.ss.lv un vairs nav pieejami.

Ar cieņu,
Milāna

A aaa1234 29.01.2021

Знакомый человек в суд подавал на СС. Ответ был такой: "Ваши деньги лежат, их не украли, просто у Вас нет доступа". Суд не выиграл

V viesis52 05.02.2021

sveika jeļena, man jau kopš 2019.gada janvāra ir liegums ss.com, drusku tikai nokļūdījos jo nezināju ka nedrīkst likt darbs ārzemēs, kādreiz varēja, aicināju vairāk latviešus kopā strādāt, lai ir foršāk, bet viena kļūda un tavu kontu bloķē nevis uz 3 mēnešiem bet 2gadiem, pēctam ielieku auto pārdošanā kad atbloķēja, protams atkal nobloķēja, pat nezinu kāpēc, naudu neatgriež un atbildes no viņiem nav

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы