www.sudzibas.lv SS.COM Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju

Ss.com - Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju

Ievietoju atkārtoti maksas sludinājumu (5€ uz katrām 2 nedēļām), bet mana profila ir vecs telefona numurs uz kuru nevar sazināties. Un to nomainīt man neļauj ta ka jaunais jau ir reģistrēts cits profila. Ta ka es jau samaksāju par sludinājuma izvietošanu, nevēlos meklēt to jauno profilu. Kuram man nav pieejas. Un iepriekšējās reizes klienti nespēja ar mani sazināties, tādēļ teksta ierakstīju jauno numuru ar tekstu pa vidu ka to dara ari citi autori. Bet manu sludinājumu uzreiz izdzēsa. Bez brīdinājuma un naudu neatgriež. Ar ss.com nav iespējams sazināties lai ko risinātu. Ta bija mana pēdējā naudiņa, un pakalpojumus es ta ari neesmu saņēmusi par ko maksāju.
Ari pardod datoru man nācās maksāt par sludinājumiem bet to neviens ta ari nenopirka, lieki izdevumi bez jēgas.
Vēlos lai portals izmaina manus kontaktdatus sludinājuma profila un atgriež iztērēto naudiņu vai atjauno sludinājumu ar jaunajiem datiem.

08.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

P PatiesiibasMeka 08.07.2022

Pārdodu biznesa idejas par pēdējo naudiņu? LOL

E Elīza Priede-Butka 11.07.2022

Savu ģeniālo ideotismu vari paturēt pie sevis.

E Elīza Priede-Butka 11.07.2022

Pec tavas logikas ,nav skaidrs kādēļ pasniedzeji pieprasa lielakas algas. Jau ta ir bagati, ja jau maca citus..

E Elīza Priede-Butka 11.07.2022

Lai tev butu saprotams, ir personas kuriem ir daudz naudiņas (simtiem tukstosi) bet nav iedvesmas kadu uzņēmējdarbību veidot, kas kuram tuvaks. Bet ir tadi ka es, kam ir daudz ideju. Bet nav tada kapitāla, lai tas īstenotu. Mans darbs ir konsultēt un kopīgi atrast to darbības veidu, kas klientam būs aicinājums. Ne vienmēr šis vizites maksa daudz. Viss atkarigs no pakalpojuma veida.

G Govjzems 08.07.2022

"Ari pardod datoru man nācās maksāt par sludinājumiem bet to neviens ta ari nenopirka, lieki izdevumi bez jēgas." Šis ir gadsimta atklājums🤦‍♀️

Ieteiktu palasīt portāla lietošanas noteikumus, pirms likt sludinājumu!

E Elīza Priede-Butka 11.07.2022

Ss noteikumos nav patiekts ka klientiem aizliegts sazināties ar sludinājumu autoru, bet tieši ta tas ari ir. Jo sazina nav iespējama. Un kur ir loģika maksat par sludinājumu, ja no ta tikai zaudējumi.

G Govjzems 17.07.2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы