www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Šo portālu tak neviens nekontrolē. Vieni brīdi centās konteolēt un pārslēdza sevi uz ss.com
pēc lursoft datiem, teikšu tā - ienesīga bizness.
Tagad gribu apskatīt savu profilu, bet man redz vajag papildus e-pastu. Nu sorry, ne visiem patīk izdomāt miljons e-pastus, jo man ir tikai viens, kuru mainīt arī negrasos un jaunu vērt vaļā man nav vajadzība.
Stulbums. Jo man kontā vēl ir nauda, kuru tagad pazuadēšu vai arī jau ie pazaudēta, jo iepējams tāda bija mērķis ar šīm neskaitāmajām e-pasta adresēm.

M

Комментарии (3)

Работяга 05.01.2020

prasa epasru lai jus indificetu.. man ari prasija, un tas radij sarezgitas galvassapes jo inbox neprasa telefonu lai pieklutu epastai bet tas epasts jabut ar telefonu.. internets jau kluvis par strategisku vietu kur driz bus viss aizliegts!

BondsBonds 05.01.2020

Kopš kura laika ir jākontolē privātus web saitus? Ar prezidenta rīkojumu, vai? Ziemeļkoreja vai?

L Linda_J 06.01.2020

Šis portāls ir tāds pats. Nebvienu savu sūdzību un komentāru jūs nevarēsiet izdlabot vai idzēst.Nevarēsiet izdzēst arī pats savu profilu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы