www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

РешеноSS.COM - Krāpšana

Iesniedzu sludinājumu. Pārdodu 6 kanalizācijas trubas, atliekas. 5eur. Cenu ja kas sarunāsim. Viņi to nodzēsa un pat neatgrieza naudu par sludinājumu. Paštiesa. Es uzskatu ka tas ir krāpšana. Naudas zādzība. Var taču apstādināt sludinājumu uzlikt uz pauzi, nevis dzēst un atkal maksāt naudu. Es uzskatu katas ir krāpšana.

02.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sergejs Nikolajevs 03.09.2021

sludinājums koriģēts.
ss.lv aktivizēja sludinājumu bez papildus izdevumiem.

Комментарии (4)

H Helsu 02.09.2021

Ievietojot sludinājumu, lietotājs pilnīgi piekrīt šiem lietošanas noteikumiem.

5.4 Tiek ievietots vairāk nekā viens pārdošanas objekts vai pakalpojums, vai teksta saturs ir vispārīgs (piemēram, "Jebkuri piezīmjdatori", "dažādi modeļi" un t.t.) Viena sludinājuma ietvaros ir atļauts publicēt tikai viena pārdošanas objekta vai pakalpojuma piedāvājumu, norādot detalizētu aprakstu un precīzu cenu. Fotogrāfijām jāattēlo viens pārdošanas objekts, kurš tiek aprakstīts sludinājuma tekstā.

Iespējams Jus pats sapratīsiet, kur ir problēma jūsu iesniegta sludinājuma.
Tas, ka nelasat portāla noteikumus, nenozime, ka būtu šeit krāpšana..

A arītrūcīgā 03.09.2021

Kas tad cilvēkam katra truba bija atsevišķā sludinājumā jāliek? Jūs jokojat?

Good Intentions 03.09.2021

Lai cik amazanti tas nebūtu, bet tādi ir lietošanas noteikumi. Neapmieriena, tad nelietojot platformu. Saprotu, ka stulbi.

E Elīza Priede-Butka 12.07.2022

Beidzat jus ar tiem noteikumiem, tur visu ko var sarakstīt nesaprotama veida. Ja paskatas cik lapas ir tajos noteikumos sada stila, tad reli, kurs tere savu laiku parlasot un iegaumējot katram saitam tos? Jo kada jega izlasit, ka tapat neatcerēsies kas tur bija ka jaievero. Sviests tas ir.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы