LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Vai kādam ir zināms ss.com adminstracijas e pasts vai telefona numurs?
Uz ss.com notadito e pastu tika aizsūtīti vairāk nekā 50 e-pasti uz kuriem nav atbildes.. Tika bloķēi vairāki gan jauni, gan veci profili uzreiz pēc naudas iemaksas ss.com kontā.. Naudas atgūšanas opcījas 0 atbildes uz e pastiem 0...

28.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (3)

M Milāna Skumbiņa 29.01.2021

Sveiki, Dāvi. Man ir līdzīga situācija. No 25.01.2021 nevaru piekļūt savam profilam. Esmu nosūtījusi vairākus e-pastus uz [slēpt]@sludinajumi.lv, bet nekādu atbildi un situācijas risinājumu neesmu saņēmusi. Vakardien esmu pamanījusi, ka visi apmaksātie un publicētie sludinājumi ir pazuduši www.ss.lv un vairs nav pieejami.

Ar cieņu,
Milāna

J Jeļena Zīra 01.02.2021

Labdien!
Es meklēju cilvēkus, lai mēģinātu aizstāvēt savas tiesības rakstot kolektīvo sūdzību.
Ja ir interese, dodiet zināt - 27840092.
Nezinu kāpēc, šajā mājās lapā nerāda manu e-pasta adresi.

V Vikuciit 10.02.2021

Ir tik daudz runāts par šo šaraškinu kontoru. Katru nedēļu jaunas sūdzības. Kāpēc Jūs maksājat viņiem? Viņi nekad nebankrotēs un neiedomāsies par klientiem, kamēr jūs turpināsiet viņiem dāvināt naudu! Ir vairākas mūsdienīgas alternatīvas. Pati pārgāju uz saleBaltic nesen.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы