LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Reģistrējos ss.com iemaksāju 5 eur. Vēlējos ielikt sludinājumu, taču nezināmu iemeslu dēļ parādījās paziņojums, ka man ir liegta iespēja ievietot sludinājumu. Iepriekš nebiju izmantojusi šo portālu līdz ar to nekāda veida pārkāpumi nav bijuši. Sazinājos ar ss.com administrāciju, prasīja, lai nosūtu personu apliecinoša dokumentā bildi. Aizsūtīju bildi. Pēc tam man prasīja nosūtīt selfija bildi ar pasi rokās. Nosūtīju bildi. Pēc tam iestājās klusums. Uz maniem jautājumiem nevienu atbildi neesmu saņēmusi, profils ir dzēsts, nauda uz manu kontu nav atgriezta. Tādejādi es tiku apkrāpta pat neievietojot nevienu sludinājumu.

26.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (1)

A anse22 27.10.2020

A tu pats saprati ko tu izdariji?!
Uz tavu vardu tagad ataisis kontus online bankas, ar tavu selfiju ar pasi var registret firmu Lietuva vai krievija! Nekad netaisiet selfiju ar pasi. NEKAD!
Ss.com, Proffit, Korbotex, un citi Saiti ta ir viena banda kas darbojas pec vienas shemas. Jo Latvija likumdošana to atļauj! A tev novelu veiksmi un drizuma gaidi lielas problemas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы