www.sudzibas.lv SS.COM Apavi neatbilst aprakstam un cenai

Ss.com - Apavi neatbilst aprakstam un cenai

Nopirku ss.com humpalu apavus par 20 eiro (3 eiro vērtus) kuriem vēl neatbilst izmērs. Pārdevējs neatbild. Preci labprāt atgrieztu. Tā kā esmu bez darba nevaru atļauties zaudēt 20 eiro, kurus ieguvu pats pārdodot ss. Cm savas lietas. Esmu saglabājis visu darījuma info.
Banka prasa 20 eiro par lietas izskatīšanu. Kuru neiesniedzu. Tas ir tik pat cik samaksāju par apaviem. Bankai būtu jāmaksā arī ja pārdevējs naudu neatgriež.
Https://www.ss.com/msg/lv/clothes-footwear/footwear/mens-shoes/sports-footwear/unwmg0bmrl8=.html

04.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено useris7 04.12.2022

Vēlos savu sūdzību labot, jo nezināju ka pievienoto failu personīgie dati ir publiski. ( Tel. bankas konti, vārds uzvārds )
Dzēst vai labot funkciju neatrodu.

U

Комментарии (4)

P PatiesiibasMeka 04.12.2022

Kur tieši šeit ir problēma?

U useris7 04.12.2022

Nezināju kā šādā situācijā rīkoties. Iegooglējot: '' ss com sūdzības '' parādijās šī lapa. Domāju ka to šeit kāds izskatīs, nevis publicēs visu saturu apskatei kā sludinājumos. Manis pēc pārdevēja ss.com kontu var slēgt, vai izteikt brīdinājumu. Jeb ar to sazināties. Bet izskatās ka ne tur griezos.

Good Intentions 04.12.2022

Tas nav veikals. Neko nedabūsi.

Good Intentions 04.12.2022

Nav ko uz žēlastību spiest - nav nekāda labdarības vieta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы