LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Krapšana un pašu nekompetence

Ss sludinājumu portāls - Krapšana un pašu nekompetence

Gribu pasudzeties par sludinajuma portalu ss , ieliku maksas sludinajumu ka pardodu gramatu, sludinajums tika pieņemts bet netika publicets, kaut paskatot to sava profila mani sludinajumi to bija jau apskatijuši 8 lietotaji, !? uzrakstiju isziņu kas par lietu ? atbildeja sms ka parkapti noteikumi, jautaju konkretak, un beidzas ar to ka ss izdzesa visus manus sludinajumus un bloķeja manu kontu un nu vispar liegta iespeja tur likt sludinajumus. pievienoju sludinajumu un palidzat noskaidrot kur kas parkapts? cik saprotu ka aprakstiju savu pardodamo gramatu, ss lohi , sapratuši ka pardodu ari divas graviras, bet tas ir iesietas gramata:))

S

Комментарии (3)

Sigita Bronze 15.02.2018

Man līdzīga problēma bija - varbūt apvienojamies?
Mans e-pasts - [slēpt]@inbox.lv :)

S sanja133 26.05.2018

Man ir līdzīga problēma +371 22086436
Pēc mana negatīvas atsauksmes uz SS.COM epastu viņi nobloķēja juridisku akauntu ar ..padsmit maksas slūdinājumiem un depozītu 45 eiro.

Kur to ar risināt?

B Bocis 13.06.2018

Viens riktīgs krāpnieku kantoris. Uz pastiem neatbild, telefonus neceļ. Kad ienāk prātā, tad nobloķē, naudu kura ir akauntā protams neatmaksā...un visus aktīvos sludinājumus,manā gadījumā arī 45 gab,vienkārši idzēsa, neskatoties uz to kad par viņiem jau naudu iekasēja. Varētu vēlreiz vids, vai kāds cits viņus tā riktīgi paņemt priekšā...

Veikals "Mazā Mēbeļu Māja"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы