Sports & Co , SIA, Autoserviss - Slikts servis

Automašīnai bija nepieciešams turbīnas remonts. Tika servisā konstatēts ka turbīnas elektriskais motors sabojājies, kas regulē spiedienu. Tāpēc tika meklēta lietota detaļa, kas nebūtu jākalibrē. Sagādāju servisam turbīnu ar visu elektrisko motoru, kam nebija nekādu vizuālu bojājumu. Automašīna atradās servisā nedēļu, katru dienu bija attrunas! Kaut gan tika solīts automašīna varēšu saņemt nākošajā diena, pēc turbīnas piegādes! Nedēļas beigas zvans no servisa. Automašīnu neesam salabojuši! Un detaļai kurai viss bija kartībā tika paziņots kad pēkšņi noplīsusi ''austiņas'' elektro motoram - jautājums kāpēc ne tika ziņots jau sākumā? Ierados servisā un servisa meistars apgalvo ka esot bijis saplīsis. Viņš to nezināja ka man ir bilde. Tāpēc strīdejos un serviss neatdzīst vainu!
Nākamajā rīta saņemu no servisa zvanu un viņi atzīst vainu! Piedāvā salabot automašīnu par veltī no servisā pusēs. Pēc 3 dienām serviss zvanā un sāka ka man jāmaksā vēl naudu, lai dabūt automašīnu, jo tā esot abpusēja vaina, jo lietotā detaļa. Vārdu solījumu neturēja to ka nekas nebūs jāmaksā!
Naudas apmaksu tikai skaidrā!
Mans secinājumus serviss ir pavirš, bezatbildīgs un negodīgs! To naudu ko iztērēju varēju nopirkt jaunu turbīnas komplektu! Neiesāku servisu! Esmu ļoti vīlies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы