www.sudzibas.lv Sporta skolotāja Gita Pērkone Rupja, agresīva, apsaukā bērnus

Sporta skolotāja Gita Pērkone - Rupja, agresīva, apsaukā bērnus

Skolotāja Gita Pērkone - rupja, aroganta, neprofesionāla rupekle, kas atļaujas pazemot bērnus, regulāri tos nosaucos par "psihiski nelīdzsvarotiem". Ignorē bērnu lūgumus palīdzēt sameklēt pāri nepāra klasēs, atbildot, ka "tā nav mana problēma". Aroganta, rīkojas no varas pozīcijas kā Psrs laika "Učene". Lūdzu sekojiet līdzi bērnu psihoemocionālajam stāvoklim, ja jūsu bērns skolojas pie šī pedagoga izstrādājuma. Agresīva, aroganta, neticami, ka šādi cilvēki tiek pielaisti strādāt skolās un skolas vadība to vienkārši ignorē!

P

Комментарии (7)

G Gulbenietis 19.05.2022

Kaut kāda zabava bija tām pat 90to gadu skolotājām. Cieņa un nedaudz arī bailes - respekts. Tagad bērni neciena skolotājus, viens otru un sūdzās par to, ka neļauj saltiņus pīpēt skolas tualetē :D.

V Vīlies klients123 19.05.2022

Nevajag trivializēt.

A AiK 19.05.2022

Vienkārši izaudzināti šmurguļi ,kuriem nekas netiek aiziegts vai teikts! Bērns tak pats ir pastūlbs ja nevar pateikt,vai nemeklēt pāri ja viņš zina ka nepāra klase! Un mammītes tādas pašas! Učene zajebis ,malace ka perdeļiem nelej visu ar karoti ! Redzot tagadējās sporta nodarbības lielakā daļa ir tizlēņi kas neko nespēj un brīnās pēc tam kad kaut ko pasaka un pinkšķ kā memļaki pastūlbajām mammītēm.

V Vīlies klients123 19.05.2022

Gita, Tu? 😁

V Vīlies klients123 19.05.2022

Viss bumbās, ja rupekle - lai arī slavena kļūst!

T Taisnībauntikai 23.05.2022

Viena no labākajām skolotājām kāda zināma! Super cilvēks un var piekrist tikai tiem, kas audzina mazus perdeļus, kas vāra sūdus. It īpaši puiši, puišeļi ne vīrieši sievām blakus izaug, jāauklējas ar rauduli.

T Taisnībauntikai 23.05.2022

*kuri saka, ka tiek audzināti perdeļi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы