LV RU
www.sudzibas.lv Special logistic services SIA Neizmaksāta padarītā darba alga

Special logistic services SIA - Neizmaksāta padarītā darba alga

Viss sākās ar to, ka uz ss.lv sludinājumu aizsūtīju CV, uz kura atnāca atbilde, ka piedāvā darbu Dānijā jebšu "zelta kalnus" - pirmos 3 mēnešus alga būšot aptuveni 800 eur, pēc 3 mēnešiem aptuveni 1400. Skanēja vilinoši, aizbraucu, taču beigu beigās viss bija pat ne tuvu solītajam. Pēc pirmā nostrādātā mēneša man pienācās aptuveni 120 eur alga, jo vienkārši nedeva darbu, bija apmācības dienas (2 vai 3). Ok, nostrādāju nākamo mēnesi un alga bija ap 400 eur, pēc 3. mēneša mani jau sāka čakarēt par kaut kādām mistiskām kļūdām, par kurām sāka vilkt nost naudu. Kad teicu, ka šīs kļūdas nav iespējamas, tika atbildēts, ka pārbaudīšot vēlreiz un tā arī viss noklusa un nauda tika novilkta. Neskaitot šīs kļūdas, man pienācās 600 eur alga par 3. mēnesi. Ņemot vērā to, ka Dānijā minimālās algas ir ap 1500-2000 eur (lai arī oficiāli nav noteikta minimālā alga), tas ir spļāviens sejā. Nostrādājot 3 mēnešus, tu saņem 1100 eur (neskaitot kļūdas), kas ir līdzvērtīgi Latvijas minimālajai algai. Pēc šiem 3 mēnešiem atbraucu atpakaļ uz LV, jo vajadzēja apmeklēt vizīti pie ārsta. Un lūk, atbraucu uz Latviju un neviens man vairs atlikušo algas daļu nevēlas maksāt un, protams, arī runāt nevēlas. No sākuma tiek solīti pārskaitījumi, tad tikšanās, beigu beigās telefons vairs netiek celts un uz e-pastiem, sms netiek atbildēts. Kopumā uz šo brīdi firma man ir parādā aptuveni 450-500 eur un izskatās, ka izmaksāt pelnīto darba algu netaisās.

Ja runa par šo darbu, tad varu pastāstīt to, ka darbs nebūt nav viegls. Tev maksā reāli tikai un vienīgi par to, ko izdari, neskaitot ceļu uz darbu, kraušanos, kas no rīta aizņem aptuveni no 1 līdz 2 stundām. + nemaksā arī par to laiku, ko pavadi ceļā starp darba izpildes vietām. Reālā situācija - celies 5:00 no rīta, izbrauc 5:30 no rīta, aptuveni 6:20 esi bāzē, kur Tev jāuzkraujas, kas aizņem otrdienās aptuveni 20min, trešdienās, ceturtdienās aptuveni no 30min, līdz 1h30min. No bāzes izbrauc aptuveni 7:00 - 7:30 un sāc reālo darbu. Reāli strādājot līdz 19:00 vakarā(12h), tu vari dienā nopelnīt 36-40eur, ja netiek dots motorolleris vai šo darbu nestrādā vismaz gadu. Nedēļā ir 3 vai 4 darbadienas(visbiežāk 3) un šeit arī ir rezumē, kādēļ peļņa ir tik maza un solītie 1400eur ir "kosmoss". + vēl piebildīšu, ka darbs netiek dots tik, cik vēlies, bet tik, cik iedod un var būt tā, ka dienā nopelni zem 20eur.

p.s. Vārds, uzvārds personai, kas piedāvā darbu - Rūdolfs Pamparam

St

Комментарии (2)

Работяга 10.05.2017

Es nevaru saprast.. prieks tevim astonjsimt eriki ir milziga alga? 12 stundas prieks kravas autovaditajam par daudz, ja tikai darbs nenotiek mainas..

hola_amigo 10.05.2017

Tev uz kontu algu skaitija? Tur var redzet nosutitaja datus

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы