LV RU

Smiltenes vidusskolas skolotāji Mežinski. - Vardarbība pret kaimiņiem.

Abu šo skolotāju iecienītākā nodarbošanās savā dzīves vietā ir apzāģēt dekoratīvos kokus un krūmus kaimiņu teritorijā,kā arī izgāzt atkritumus un mēslus tieši pie kaimiņu dzīvojamās zonas blakus lapenītei,kurā mēs pavadam savu brīvo laiku un arī ieturam maltītes.Smiltenes novada pašvaldība pilnīgi neko nedara,lai šādu vardarbību apturētu.kaut arī izrādās,ka Smiltenes pilsētas kārtības noteikumi neparedz būvgružu un atkritumu izgāšanu dzīvojamā zonā.

A

Ещё Smiltenes vidusskolas skolotāji Mežinski. жалобы

Комментарии (2)

M Mego izmeklētājs 17.05.2019

Kur tā lapenīte?

L Lepnā Lavīze 18.05.2019

Nav tur nekādas lapenes, tikai apzāģēti vītoli (vai liepas). Ķieģeļi un malka salikta kārtīgi, pārējais arī nav nekas kliedzošs. Un riebjas, ka spekulē ar profesiju! Ja būtu pārdevēji Mežinski vai zemnieki Mežinski, arī ķertos pie profesijas?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы