www.sudzibas.lv Smiltājs K - SIA ALIPARS Preces bojājums, vāja komunikācija

Smiltājs K - SIA ALIPARS - Preces bojājums, vāja komunikācija

10.06.24. (ar termiņa nokavējumu) tika saņemtas 2 gab. kapu apmales, ko iepriekšminētais uzņēmums izgatavoja un pārdeva klientam.
17.06.24. to uzstādīšanas laikā atklājās tas, ka virsējā daļa apmalēm faktiski nav pielīmēta jeb pielīmēta ļoti nekvalitatīvi. Novietojot pirmo apmali vertikāli - virsējā daļa atdalījās un nokrita.
19.06.24. tika saņemta atbilde uz e-pastā iesniegto aicinājumu risināt šo situāciju, uzņēmums solījās sazināties un situāciju labot.
Šobrīd, līdz 10. jūlijam, komersantam nav atradies laiks/vēlēšanās izprātot situācijas risinājumu un to piedāvāt pircējam. Būtiski piebilst, ka 27. jūlijā e-pastā uzņēmums tika “uzrunāts” vēlreiz, pieņemot iespēju, ka saziņa nesanāca kādu citu objektīvu iemeslu dēļ. Tomēr arī tas nav atmodinājis uzņēmuma garu uz normālu problēmsituācijas risinājumu.

Balstoties uz šo pieredzi, potenciālajiem pircējiem, klientiem, kas apsver sadarbību ar konkrēto uzņēmumu Gulbenē - ļoti silti iesaku izvēlēties cita uzņēmuma pakalpojumus.

Neliela ārpus situācijas piebilde - kad konstatējām apmaļu trūkumus, turpat nejauši satikām personu, kura, pamatojoties uz plašo pieredzi, bija pārliecināta, ka apmaļu kvalitāte citās šādu pakalpojumu sniegšanas vietās būtu nesamērojami labāka.
Mūsu neveiksme izvēlē iespējams jums var aiztaupīt liekus laika un nervu patēriņus.

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы