LV RU
www.sudzibas.lv SmartLynx Slikts serviss

Smartlynx - Slikts serviss

Atlidojot no Antālijas, Rīgā nesaņēmu koferi. Pazudis... Neatlidojis... Bez vēsts. Nakts visū, ar raudošu bērnu uz rokām, sapildīju pieteikumu par bagāžas trūkumu. Neviens zvans no Smartlynx par esošo situāciju turpmākajās dienās. Labi, ka Rīgas lidostā strādā atsaucīgi darbinieki un zvanot viņiem, saņēmu kaut kādu info par esošo situāciju. Pēc nedēļas saņēmu koferi, bet tas bija izvandīts; mātas bija pārcilātas, izrakstās... labi, ka ne izzagtas... Līdz šai dienai neesmu saņēmusi atvainošanos "par sagādātajām neērtībā". Superīga kompānija, tā turpināt!!!

I

Комментарии (1)

A AndrisV 15.03.2018

Man arī slikta pieredze ar kominikāciju attiecībā uz aizkavētu bagāžu. Nekādu informāciju nevar izspiest kā tikai - bagāža kavējas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы