LV RU

РешеноSK Trade SIA - Bojāts auto

27.01.2020. Iegādājos auto opel Astra 2005. G. 1.7 dīzeli. Trešajā rītā uz darbu netieku, jo auto nav iedarbināms. Auto mēnesi dzīvo no servisa uz servisu. Galu galā pie elektriķa tiek konstatēts virkne bojājumu ģenerators pa galam, vadi samahinēti-brīnās, kā auto vēlnav sadedzis. Starteris pilns ar eļļu utt... Es, kā sieviete, saprotu, ka pilnīgs pī...
Zvanu Sia Sk Trade-atsaucība 0! Palīdzēt nevarot. Johaidī! Tik slikti iepikusies esmu 1. Reizi.

Жалоба успешно разрешена Sanita Mockus 08.03.2021

Pateicoties PTAC padomiem, šī konfliktsituācija tika veiksmīgi atrisināta pircējam par labu. Atgūta nauda un atdots auto atpakaļ tirgotājam.

Ещё SK Trade SIA жалобы

Комментарии (3)

NeWVeL 23.02.2021

Diemžēl parpirpircei visi Latvijā ir vienādi . Visi autoplaci ir parpircei. Uz placi cilvēki pa kapeikām atdod bojātos auto. Latvijā likumus uz viņiem nav !

V vitols 24.02.2021

Ja jūs pērkat lietotu auto,tad investīcijas ir neizbēgamas.

S sktrade 05.04.2021

Cien. Mockus k-dze., esmu spiests atstāt arī savu komentāru par šo situāciju, jo gan pati sūdzība, gan sekojošs komentārs par tās atrisināšanu nav korekti un rada viennozīmīgu priekšstatu par tirgotāju, kas neatbilst patiesībai.
Problēmu ar auto pielaišanu konstatējām kopā ar Jums, kad atbraucāt apskatīt auto. Tajā brīdī es kā pārdevējs minēju iespējamos problēmas cēloņus, balstoties uz savu pieredzi šajā jomā. Jūsu klātbūtnē auto tika nomainīts akumulators. Neraugoties uz to, bija skaidrs, ka līdz galam problēma nav atrisināta - konstatējām, ka auto nelec tā, ka tam vajadzētu. Lai kompensētu šo defektu es piedāvāju atlaidi, kam Jūs arī piekritāt. No Jums nekas netika slēpts - iegādes brīdī Jūs zinājāt, ka auto būs jāremontē.
Jāmin arī tas, ka PTAC šajā situācijā nekādā veidā nevar ietekmēt tirgotāja rīcību. Lēmums iet Jums pretī bija mana brīva griba.
Ļoti žēl novērot komentārus par to, ka esmu Jūs maldinājis, kā arī iet Jums pretī tiku mudināts.

Ar cieņu,
SK Trade

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы