LV RU

РешеноSizeer - Attieksme

Vairāk kārt iegriežos Rīga Plaza apavu veikalā Sizeer. Attieksme no vienas darbinieces ir briesmīga. (neatceros meitenes vārdu bet bij ar tumšiem matiem) nepaceļ acis no telefona, nepienāk klāt (saprotu, ka ir vīrusa laiks un baidās, bet pirms visa arī tā bija) . Ja man ir kādi jautājumi par kādiem apaviem, man ir jāiet klāt prasīt, bet paskatīsies ar tādu skatienu, ka vēlme pāriet. Saprotams, ka nāk veikala slēgšanas laiks, bet tas nenozīmē, ka sliktais garastāvoklis jāliek ārā uz klientiem es šajā veikalā esmu vienmēr iepirkusies un vēlētos turpināt, bet nu dēļ tās attieksmes eju garām veikalam, ja tā pārdevēja ir tur. Citās dienās, kad viņas nav, protams redzams nogurums pārējos darbiniekos, bet viņi savu darbu izdara un veido sarunu un tādu darbinieku nevajadzētu tik aktīvā un košā veikalā! Cik noprotu šis ir jauniešu vieta kur strādāt, bet ir citi jaunieši kas šo darbu izdarīs labāk nekā tas darbinieks.

Жалоба успешно разрешена Mūzija 29.05.2020

Vadība sazinājās ar mani un teica, ka risinās šo lietu. Man galvenais bija tikt uzklausītai.

M

Комментарии (6)

T Turkey901 29.05.2020

Par ko sūdzība, paskatījās uz Jums nepareizi pārdevēja?!

M Mūzija 29.05.2020

Sūdzība ir par to, ka darbinieks nedara pieklājības normas, sēž telefonā un pat neinteresē ko cilvēki dara veikalā!

M Megija.MM 29.05.2020

Tā melnmatainā ar brillēm?

M Mūzija 29.05.2020

Bez

S Sizeer Plaza 29.05.2020

Sveicināti,

Mēs, Sizeer vadība, ļoti atvainojamies par to, ka Jums bija jāsaskaras ar šādu attieksmi. Noteikti risināsim šo situāciju ar konkrēto darbinieku.

Ar cieņu,
Rīga Plaza
Veikala "Sizeer"
Vadītāja Agate.

K Klients45566 30.05.2020

Tu gribi ieņemt tās meitenes vietu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы