LV RU
www.sudzibas.lv SiSi free store Nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam

SiSi free store - Nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam

Kategoriski un nepamatoti atsakās mainīt tikko iegādātus apavus bērnam!
Apavus uzlaikojām, itkā der, samaksājām un gājām ārā no veikala (apavus atstājām kājās) - jau turpat aiz veikala durvīm sapratām, ka bērns īsti paiet ar viņiem nevar - zole nelokas, ļoti cieta. Uzreiz atgriezāmies veikalā un lūdzām tos samainīt pret citiem, ērtākiem apaviem.
Pārdevējas kategoriski atteicās apgalvojot, ka apavi jau ir lietoti - kaut gan tie bija un ir nevainojami tīri, bez jebkādām lietojuma pazīmēm, pirms pāris minūtēm pirkti ar čeku un oriģinālo iepakojumu. Nemaz nerunājot par to, ka citi apavi šajā veikalā tiešām izskatās kā lietoti - no biežās laikošanas izļurkāti un netīri.
Noteikti vērsīšos PTAC
Silti neiesaku šo veikalu!

A

Комментарии (1)

T Turkey901 09.10.2019

Ja prece nav brāķēta, tad komersantam nav prece jāapmaina/ jāatgriež nauda, vienīgi iegādājoties preci internetā Jūs esat tiesīgs to atgriezt 14 dienu laikā - distances līgums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы