LV RU

Sintija Zurovska - Zakšana

Iepazinos ar Sintija iepazīšanās portālā, sākumā likās forša laba meitene bet ir divu bērnu māte katrs no sava. Dzīvo pilsrundale mājas nosaukums ķildas ar visu savu ģimeni, jā piekritisi tur dzīvot ar vinas, tev būs tur javergo par visu jāmaksā masas tevi noedis bez sāls un apdirsis visu laiku un Sintija tēlos kā tevi aizstāv, un liks pārvākties citur, nodzivos mēnesi tad liks paņemt kredītus un kad būsi darba apzaks tevi, tā notika ar mani atgriezos mājas, visā sadzīves tehnika un mantas bija nozaktas un teica ka nebūs nauda mantas atpakaļ nedabusu. Un viņa nedarbojās vien tur ir iesaistīta māte māsas un velvienu tipins kas ir sēdējis par zagšanu.

Kr

Комментарии (11)

Os Oskars Andersons 30.04.2017

Łoti smags gadįjums un veiksmi, tādu meiteńu ir łoti daudz!

Fi Fišers 04.07.2017

Ne tikai meiteņu Alfonsu, kuri prasa sievietēm naudu un tad aizmūk pie ģimenītes- nezinu kā var panākt izspiest vairākus tūkstošus, bet Guntim Punkstiņam tas sanāk!
Iepazīšnās vairs nav iepazīšanās, vairāk tāds kā aprēķinu, izdevīguma meklējums

hola_amigo 30.04.2017

Expensive sex

Likumsargs 01.05.2017

Es kaut kā neieslēdzos! Tagad tā māca gramatiku skolās? Tad jau nav brīnums, ka pilna valsts visādu pamuļķu!

smejiesvesels 01.05.2017

ZaGšana ar G, gramatiku nezin, arī likumus nelasa, citādi zinātu kas draud par foto un datu ļaunprātīgu izvietošanu interneta plašajos tīklos!

smejiesvesels 01.05.2017

Muļķus vienmēr apzog un vēl noper utt.

Ot otofoto 02.05.2017

Tas jau izklausās pēc izspiešanas un reketa. Ieraksti telefonsarunu, kad atkal naudu pieprasa un uzreiz uz policiju, lai ierosina lietu par šantāžu.

Tr Trolljäger 06.05.2017

Ceru ka tās cacas pēdējo gramatikas grāmatu džekam nenozaka.

Le Lepnā Lavīze 06.05.2017

To pašu pirmo nozaKa. Kopā ar smadzenēm.

PilotsTims 01.08.2017

Nu ja šo objektu sauc par cacu, tad es esmu princis baltā zirgā. Šaj līdz cacai tālu :D

Ju Juris Piengalvis 05.07.2017

zagsana ir zagsana ja pasus apzags, aiz krenkjiem seit ari rakstiisiet,un citi juus ari par mulkiem saukaas.Patiesiiba,ka no sejienes var maaciities,un taapeec jau te raksta,ka vienreiz cilveekam ir meers pilns.Bet taa jau ir ja kaads patiesiibu pasaka,tad autortiesiibas vinam piesies,gramatiku,un velns zina ko,bet pati patiesiiba,pats fakts,paliek otraa vai tresaa plaanaa.Nekaads jaunums nav ,ka netaa gramatika vispaar neeksistee,katrs raksta kaa grib,un kaa var,biezi ne to taustinu traapa,nav laika paarlasiit ,labot kluudas,jo emocijas tajaa briidii ir lielaakas,taa kaa tos siikumus autoram vajag piedot,kaa saka ja policija ja gribees piesiesies vienalga pa ko.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы