РешеноSilva - Kasiere

Mīļie cilvēki! Neejiet Silvā ēst dēļ nekaunīgas, nemīlīgas kasieres! Jūs apšmauks uz vietas, nepaspēsiet pat aci pamirkšķināt. Piegāju pie kases, kur mani sagaidīja tumša meitene bez vārda. Nelaipna! Iepirkos uz 12 EUR ar kapeikām, iedevu viņai 20 EUR banknoti. Kasiere paprasīja man, lai iedevu 2 ar kapeikām, lai atdotu tiešu atlikumu - 10 EUR banknoti. Pateicu, ka man ir, bet paskatoties makā izrādījās ka nav. Tad kasiere sāka kliegt pa visu kafejnīcu, ka jau esot iesitusi kasē summu un tagad nezinot cik jādod atpakaļ, un pateica, ka tagad viņai esot jāpārskaita kase. Un galu galā iedeva man atlikumu mazāk nekā vajadzēja. Un tad es pateicu, ka jūs man neiedevāt pareizi, kasiere atkal sāka bļaut man virsū, ka viss esot pareizi un es pati kļūdījos. Tad pajautāju meitenei viņas vārdu, lai vērstos pie vadības. Bet meitene atbildēja ka tā neesot mana darīšana kā viņu sauc, un vadības nav uz vietas. Es izgāju no Silvas pilnīgi aizvainota. Tādu nekaunību vēl nebiju piedzīvojusi. Paldies par sabojāto dienu. Vairāk tiešām neatgriezīšos.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 03.02.2016

Uzņēmuma "Silva" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīmēta kā atrisināta.

K

Комментарии (2)

P Postaler 26.11.2015

nevajag ēst parašā..

S sensor 16.03.2016

Ar kasi ir gruuti straadaat! Jums vajadzeeja teikt, ka paskatiisieties vai nauda ir, nevis teikt ka ir

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы