www.sudzibas.lv Silva Slikta attieksme pret kolēģiem

РешеноSilva - Slikta attieksme pret kolēģiem

Šausmas! Kas notiek jelgavas kafejnīcā "silva" kāda attieksme pret kolēģiem, brīvu dienu dabūt nedrīkst, tā saucamais boss baiba nevar savaldīt savus nervus, viņai laikam jau jumts brūk nost, tur uz darbu pieņems vienmēr un tur nav vecuma ierobežojuma, viņa darbā pieņem jebkuru, bet tie cilvēki neiztur un aiziet, tāda sajūta it kā baiba viņus pieņem priekš tā lai izklaidēties, viņa jauniņos tā dzenā, kā vistas pa pagalmu. Būtu labi ja nu atnāktu pārbaude un pārbaudītu vai nu visi tur strādā ar darba līgumiem, oficiāli, lai pārbauda vai viss ir tīrs, un būtu interesanti kas būtu pēc pārbaudes un cik cilvēku paliktu strādāt. Tai baibai jau jāiet uz pensiju, atstrādāja viņa jau savu, viņai jau nevri čupiņa sagājuši. Ja nu sadomāsiet doties strādāt uz "silvu" labi apdomājiet. :)

12.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 30.10.2019

Uzņēmuma Silva pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Комментарии (1)

K Katrīna987 12.05.2019

Ejot garām ieeju paēst, tik dziļi par Baibu nezinu, bet bieži čekos apšmauc, citas gaļas iesit- maksāju vairāk nekā vajag. Bet pieejot ar čeku, izrāda neapmierinātību... Bet vismaz naudu atgriež..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы