Siluets Apģērbu Veikals - Krāpšana

Pasūtīju no internetveikala apģērbu 3 gab. No tiem viens (konkrēti džemperis) atnāca pavisam cits, citā izmērā, krāsā, modelis, un daudz lētāks. Pēc sazināšanās teica lai sutu atpakaļ un man atsūtīs īsto atpakaļ. Tā tad jau es paliku minušos. Jo nepareiza džempera sūtīšana arī taču maksā. Nosūtīju to un gaidīju savu pasūtīto. Kad otrreiz rakstīju, par džemperi, teica, ka esot izsūtījuši nākamajā diena. Kad rakstīju, ka, pareizais nav atnācis, kādu laiku neatbildēja uz sms un zvaniem jau kādas trīs dienas. Paliku minušos ar ~13€. Vēl joprojām nav atbildējuši. Briesmīgi ne džempera ne atgrieztas naudas.
No i veikala toč neko nevar sūtīt!

Дополнено Orhidejaa 28.08.2019

Problēma, tagad ir atrisināta. Taču tāpat nepatīkami,divas nedēļas mēģināt dabūt preci.
Galu galā viss labi, kas labi beidzas

O

Комментарии (1)

C cilvēks 22.06.2021

Sliktākais veikals kādu zinu. Nedzīvoju pilsētā un katru dienu nevaru apmeklēt siluets veiklu, bet katru reizi kad internetā publicē jaunu apģērbu un vēlos pasūtīt pārādas - prece nav pieejama. Aizejot uz veikalu arī prece jau vairs nav pieejama. Tad nu ir jautājums. Kāpēc publicē drēbes kuras nemaz jau vairs nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы