www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Dzemdību nams- slikta attieksme

Siguldas slimnīca - Dzemdību nams- slikta attieksme

Pirmā maiņa kas uzņēma bija super- atbalstoša, laipna. Uz tā saukto spiešanas brīdi tieši bija personāla nomaiņa. Un tad sekoja drausmīga pieredze- tika saņemti rupji komentāri, piemēram:
Kas tu par vārgu dzemdētāju
Dari visu pati (un abas atkāpās vairs nedarīja savu darbu)
Ceru tevi šeit nekad vairs neredzēt
Beidz domāt par sevi
Tu neko nemāki
Iekšā dabūt bija vieglāk, ne
Beidz kustēties savādāk te pat varēsi noasiņot
Vari vienreiz beigt kliegt
Te nekas nebūs, viņa (es) neko nedaru
U.t.t. Pat bļāva virsū, kas man ieslēdza vēl lielāku paniku. Manā uzskatā šāds rupjšs personāls nevar darboties ar sievietēm, kuras dzemdē, nav jau brīnums kāpēc citas negrib pēc tam vairāk dzemdēt. Pēc paša bērniņa piedzimšanas pret mani izturējās kā pret kādu gaļas gabalu, vispār neklausījās manos vārdos, ka man nežēlīgi sāp, ka ir sajūta ka tūlīt atslēgšos. Beigās neko neteikdamas aizgāja uz 2h prom. Joprojām nožēloju, ka neaizbraucu uz RDZN.

Paldies Aijai Mikovai un Sandrai Kumpiņai par drausmīgu pieredzi pirmajās dzemdībās!

ĪSĀK SAKOT JA GADĀS ŠĪ MAIŅA, LABĀK BĒDZIET UZ CITU DZEMDĪBU NAMU!

3 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы