LV RU

Sia Dizozols, Valmierā - krāpšana

1. uzņēmums ir pārsaukts iepriekšējais LV Meži, lai nevienam nerastos kādas aizdomas un liktos ka jauni, balti, pūkaini.
2. uzradās neaicināti, negribēja paskaidrot no kurienes mani kontakti viņu rīcībā.
3. bez manas kā īpašnieka, piekrišanas nodastoja visu mežu, iekrāsoja katru koku, šo datus paturot sev un manipulējot ar nezināšanu meža nozarē.
4. par mežu piedāvāja tikai divas trešdaļas no citu maža nozares pārstāvju piedāvātā, uzstājīgi zvanot no dažādiem nummuriem un darbiniekiem un apgalvojot ka 95% gadījumu viņiem vienmēr panākot savu.
5. atsūtīja līguma paraugu apstiprināšanai, kur pat dati nebija piekoriģēti un dzēsti no līguma ar citu personu,
6. pusotru gadu nevarēju no šiem tikt vaļā, uzstājība un daiļrunība fenomenāla, var tik iedomāties cik daudz meža īpašnieku uz šiem saldajiem tekstiem ir iekrituši.

E

Ещё Sia Dizozols, Valmierā жалобы

Комментарии (1)

L Liepa 16.01.2019
Slikts serviss

Nu cik var dižozols apbraukāt vecus cilvēkus ar saviem “labajiem “piedāvājumiem,nu negribu es savu vecāku īpašumu jums atdot paši mākam zāget un nodot...lool

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы