LV RU

Sia Būvkore - Krāpšana

Tautai jāzin savi "varoņi" Noteikti nesadarbojieties ar celtnieku kaktu kantori SIA Buvkore un priekšgalā Krāpnieki.
Uzmešanas taktika: Pēdējā izpilde netiek samaksata visos apakšuzņēmumu gadijumos.Līdz tam novelk dokumentu parakstīšanu vai pat neparaksta vispar nevienu dokumentu. Krāpnieki ar lielu stāžu un kaudzi bankrotējušu uzņēmumu.

S

Комментарии (6)

C cietušais 7 17.01.2017

Nestrādājiet nevienā objektā. Uzmet praktiski visus.

P Peper1967 01.03.2019

подтверждаю выше сказанное . если хотите помочь этой фирме своими деньгами сделать объект то вам к ним . Haralds un Kristaps отец и сын . после заключения договора вы на крючке. Вам заплатят, но , не скоро . Может пройти полгода. Прибыли не ждите . Оба после начала работ перестают отвечать на звонки.

A Apaksuznemejs2019 12.09.2019

Būvkore- zema darba kultura un kvalitāte, netiek ievēroti termiņi un naudas apmaksa, Reāli uzmetēji , sākumā sola beigas kā vienmer . Shēmo .

S Sīpls 18.11.2019

Reali krapnieki , pirmos menešus kavēs apmaksu , iemesls iepriekšĕjā objektā aizkavētas naudas, nākošnedēļ ienaks, pec tam tas turpinās vēl 2-3 nedēļas tad kaut ko ieskaita, uz objekta nodošanu jau ir iekrājies parāds, firmas vadītajs Haralds sola tūlīt viņam ieskaitīs 300000 un par visu norēķināsies , p Pēc objekta nodošanas necels tekefonu visiem stāstīs , ka jūs esat viņu uzmetis un piečakarĕjis. Naudas vairak nebūs. Buvniecibas laikā dzirdēsiet ne vienu vvien stastu par sūdīgiem apakšuznēmejiem , kas nepilda savus solijumiem. Beigās Jūs būsiet šī stasta sastāvdaļa, Neslēdziet ligunus ar apakšuzņēmumiem, jo tā ir shēmas sastāvdaļa, kā izvairities no makšāšanas. Uznemunms Būvkore un ar to saistītie uzņemumi Haralds Peilens Pīlens un vina dēls. Neticiet viņa solijuniem un glaimojošiem solijumiem darbu sākuma posmā. Ja ir kadas pretenzijas vaciet visus pierādījumus, tiesos un netiešos , jo tie var noderēt tiesvedībā, veiciet video un audio ierakstus, filmejiet visu notiekošo . Jums tas būs nepieciešams.

T tmx 17.04.2020

Pret Haralds Pielēns Pelēns un Kristaps Pielēns Pelēns ir jau ierosinātas krimināllietas par krāpšanu.

E Elektrikis007 11.08.2020

Uzmeteji reali, algas nekad nav laika , Haralds vienmer saka ka vot rit parskaitis vinam lielas summas ... Dels vina Kristaps vispar zabaks , neko celtnieciba nesaprot un uz visa grib appist ... Buvuzraugs Aleksejs vel lielaks zabaks celtnieciba ... Neciena ne stradniekus ne padarito darbu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы