LV RU

SIA ""BEEP" - Krapnieki!!!

Jau 4 mēnešus nelietoju viņu pakalpojumus, bet rēķinus tapat vien sūta. Zvanīju - atbildēja - Ja es grību attieikties no viņu pakalpojumiem - man JĀIET pie viņiem uz ofisu un jāraksta iesniegums. Pēc iesnieguma saņemšanas atslēgšana "noties" MĒNEŠA laika un par to mēnesi jāmaksa pilnu maksu!! Es teicu ka nemaksāšu - atbildēja - tad jums būs darīšanas ar parādu piedzinējiem :) K R A P N I E K I! S Ū D S nevis pakalpojumi (godīgi sakot)

P.S. Pašlaik lietoju Lattelecom internetu ar TV - I D E Ā L I!

D

Комментарии (4)

BondsBonds 11.07.2014

Lattelecom? Lattelecom ir vienīgā kompānija Latvijā, kura par ikmēneša maksājumu kavēšanu uzrēķina sodu.

L Lana2013 17.09.2014

Tāpēc kā mēs slēdzam līgumu, piespiežot podziņu un nevaram neko mainīt. Rakstiet PTAC sūdzību - šodien man teica, ka ja būtu sūdzību vairāk, tad viņi izskatītu šo Lattelecom rīcību, jo lūk, ir jābūt vairāku patērētāju interešu aizardzībai!

N Natella Makarova 20.12.2017

Beep tik tiesaam krapnieki.Mainijam dzivesvietu zvaniju atslegt pakalpojumu.Neviens nebija sasniedzams vairakas dienas! Uzrakstiju iesniegumu par atslegsanu.Rezultata saka nekas nav sanemts un rakstiits! Tagad krataas par 30 euro! Uzsaksot tiesvediibu! Netaisos maksat par to ko neesmu lietojusi!

M Mareks Jakobsons 30.12.2017

Tā ir ,,BEEP,, mērķtiecīga stratēģija! Tā nav nejaušība,tā BEEP rīkojās jau gadiem! Man bija tieši tas pats pirms 4 gadiem un nekas nav mainījies arī šodien. Negrib viņi pārtraukt līgumu un turpina iekasēt naudu par gaisu... BEEP ir blēžu kompānija!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы