Showtimes SIA - Krāpšana

Showtimes SIA krāpnieki! Koncerts atcelts, biļešu servisa mājas lapā rakstīts ka naudu atgriežot, bet realitātē zvanot atbild, ka nauda nebūs, jo otrais trešais un ceturtais onkulis viņiem par šo koncertu esot parādā. Man, nez kādēļ, esot jāgaida kamēr tie atdošot naudu, ja vispār atdošot, un tikai tad viņš man atdos. Līgumsaistības biļetes iegādes brīdī man rodas ar showtimes SIA nevis ar viņu parādniekiem vai vēl kādām trešajām personām! Uz jautājumu vai varētu atbildēt man uz epastu, ko cītīgi ignorē, lai es ātrāk varētu vērsties Ptac, atkal sāk savu riņķa deju malt par trešās personas parādsaistībām pret viņiem un tele2, kas uz mani vispār neattiecas un man tas ir pilnīgi vienalga. Tomēr pec 56 pārjautāšanas reizes un manis līdzjūtības un naivuma tēlošanas tomēr sāk smieties, un jautā ar ko Ptac man palīdzēšot 🤦🏼‍♀️ noteikti vēršaties pēc palīdzības Ptac, ja šis kantoris atsākās nokārtot savas parādsaistības ar jums, un noteikti neielaižieties ar viņiem nekādos darījumos!

E

Комментарии (2)

B Bez_vārds 12.08.2022

neko nedabūsi atpakaļ. šie smējās, jo esat naiva. latvijā nauda pazūd ātri un neviens neko nedabūs atpakaļ. te nav Rietumeiropa, kur katrs ir par kautko atbildīts.

E Eena 14.08.2022

Ja kāds šeit ir naivs, tad tas esi/at tikai jūs!
Viņi smējās, jo viņiem šķita, ka es esmu tikpat īpašs kā jūs, un tas mani atturētu, bet tas tikai deva spēku cīnīties tālāk un cītīgāk!
Cilvēki var tevi noliekt jebkurā formā un veidā, bet viņi man to nedarīs!
Šāda veida krāpniekus esmu nolicis pie vietas jau agrāk un darīšu to arī šoreiz!
Es neļaušu nevienam …… zagt no manim!
Bet jums es vēlu vairāk izglītoties par jūsu kā patērētāja tiesībām, pirms jūs izplatāt savu neziņu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы