LV RU

Unibanka

Nevienam neiesaku izmantot Unibankas pakalpojumus. Vecāki pārskaitīja naudu mašīnai, gāju izņemt. Zinu, ka Hansabankas bankomātā var izņemt skaidru naudu 600 Ls apmērā vienā reizē, bet diennaktī līdz pat 2500 Ls. Ops.. Unibanka nedod. Mēģināju mazāku summu - iedeva 400 Ls. Mēģināju vēl 400 - nekā. Gāju uz filiāli (kas atrodas tur, kur būvē dienvidu tiltu), gaidīju rindā kādu pusstundu, sēžot uzgaidāmā telpā var visu dzirdēt, ko runā operatori ar klientiem pie kasēm. Sagaidīju savu kārtu, operatore man saka, ka limitu skaidras naudas izņemšanai bankomātos palielināt nevar, jo tas esot "Eiropas standarts", kas attiecas uz visām bankām ???!!, ka atlikušo summu varu izņemt tikai filiālē ar komisiju??!!! Tagad gribu slēgt kontu šajā stulbajā bankā, bet viņi strādā tikai līdz 17, tāpat kā es un 80% Latvijas iedzīvotāju. Kruto, vai ne?

Комментарии (2)

J jo 03.11.2006

par 600ls un 2500ls, tas ir arī standarts, tikai kredītkartēm un arī visās bankās. 400ls tas ir standarts jebkurai eiropas bankai un nav izņēmumu visām debetkartēm+ tas nav diennaktī bet 36 h. ja nezini sistēmu tad nevejag te sprēgāt un mēģināt nomelnot vienu un reklamēt otru!!!!

J Jānis 04.11.2006

Piekriitu tiesi taada iemesla peec aizgaaju no Unibankas.Peec tam kad limitu biju filiaalee palielinaajis -1500LVL bet baigaas kad neemu aaraa naudu izraadiijaas ka limits nav palielinaats Ble pidari nafig. Tiesi taa iemsla peec nobruka dariijums. Jo taa bija sestdiena un gribeeju pirkt masiinu. Sestdienaa neviena filiaale nestradaa un ............... Vsjo nafig taadu banku

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы