LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Slikts serviss

SEB Banka - Slikts serviss

Manaa nedienas ar seb banku sākā tad kad izlēmu panemt kredītu auto iegādei. Izvēlējos seb banku jo esmu klients šinī bankā. Apstiprinājumu kredītam gaidiju vairāk kā nedēlu un man neviens nekādu zinu nedeva kamēr pati nesāku zvanīt un rakstī e pastus! Kad sanēmu kredītu sākās nākamās problēmas ar "smart ID" šai gudrajai programmai veltiju pusi dienas un beigās izrādijās ka mans līguns nemaz nebija manā internetbankā! Nākamajā dienā līgums bija gatavs apstiprināsanai! Kops dienas kad esmu apstiprinājusi līgumu sākās nākamā problēma, naudas iznemsana! Internetbanka man nelau apstiprināt tik lielas summas iznemsanu un seb bankas dienakts uzzinaa dienasts man necel telefonu nu jau vairāk kā nedēlu! Zvanu vairākas reizes dienā bet līnija visu laiku itkā aiznemta! Tagad stundu stāvu rindā bankā! Nekad mūzā nereklamēsu jūs kā banku kur nemt kredītu! Good job SEB!

I

Комментарии (3)

P Pretenzija Pretenzija 21.07.2017

:D Lai tik vairāk nāk sūdzību par sebeni, es tik priecājos par to. :D

Pacco_al 21.07.2017

Jā diemžēl daudzās bankās ne tikai SEB ir nokrities apkalpošanas līmenis, tas ir saistīts, ar to, ka bankas sevi pozicionē, kā foršu darba devēju, kur ir jauki mīļi kolēģi, kur ir forši visiem ietusēt kopā utt, bet aizmirst pastāstīt, ka tas ir smags un atbildīgs darbs, jo nevēlas maksāt nopietnas algas un uzskata, ka jeb kura meitene, kura vakardien skraidīja ar paplāti pa GanBei un jauki smaidīja, šodien var kļūt par finanšu iestādes darbinieci. Taču kā likums nav nedz zināšanu, nedz sajēgas. Nākas vairākas reizes zvanīt uz banku, neatlaidīgi pieprasīt savu un tikai tad kaut kas mainās.
Banku izsludināta "individuālā pieeja" un "uz klientu vērstais serviss" ir tikai skaisti mārketinga saukļi, kurus parādīt "saldenos" video klipos un ierakstīt bankas mājas lapā, realitātē saņemam pretī stulbi smaidošu meiteni, kura neko nezina.

L Lietotājs007 25.07.2017

Pamēģināji viņiem zvanīt uz to kopīgo tālruni? Tur tā sistēma ir ļoti zemas kvalitātes, vairākas reizes viņi prasa vienu un to pašu jautājumu, kur Tu nospied konkrēto ciparu, bet to neņem vērā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы