LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Slikta sistēma

SEB Banka - Slikta sistēma

SEB bankas automātos jau kuro reizi atstāju karti, jo saņemu naudu un dodos prom.
Ir gadījies arī pienākt pie bankomāta un tur redzu, ka iepriekšejais klients ir atsājis savu karti. Secinu, ka es neesmu vienīgā, kam šādi ir gadījies un pieļauju, ka tādu klientu ir daudz.
Kādēļ sistēma ir tik neparocīga? Klients nekad nedosies prom bez naudas no bankomāta.
Ļoti slikti, ka bankomāts sākotnēji izdod naudu un tikai tad karti. Domāju, ka mēģināšu turpmāk izvairīties no šiem bankomātiem. Diemžēl...

Z

Комментарии (3)

Oļegs Zatlers 02.06.2017

Nu tad vienkārši izvairies no šiem bankomātiem un kad viņi tev nāk pretī, paej malā.
Bet ja nopietni, tu esi pilnīga "kurpe" un sūdzies tikai un vienīgi par savu tizlumu. Kā var ienākt prātā pasūdzēties par kaut ko tādu? Domāt vajag.

Kolta 02.06.2017

Jēziņ, vai tad tie bankas automāti ir pirmo reizi?! Bija jau laiks iemācīties. Varbūt pie katra automāta nostādīt kādu darbinieku, kas izņem jums kartiņu no maka, ieliek bankomāta, izņem naudiņu un skaisti ieliek visu somiņa! Vai tas būtu ideāli?

O otofoto 04.06.2017

Sūdzībai piekrītu. Problēma nav bankomātā, bet gan ka bankām nav vienota sistēma. Arī esmu Seb klients, bet jair izvēle labāk bez komisijaa iizņemu no Swed vai DNB, jo vismaz šis moments atkrīt. Un jā ja redzi svešu karti to neaiztiec, bankomāts pats to pēc brīža norīs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы