LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Norēķinu kartes

SEB Banka - Norēķinu kartes

No SEB Unibankas uz manu skolu atnākuši pārstāvji, kuri piedāvāja visai klasei pasūtīt norēķinu kartes un atvērt kontu viņu bankā. Pārstāvji pārliecināja mūs ka 1.gadu visi šie pakalpojumi būs bezmaksas. Apmēram pēc pus gada es atnācu uz filiāli, lai atteiktos no pakalpojumiem jo neizmantoju tos un no mans pieprasīja samaksāt par karti (2ls). Bankas darbiniece, atbildot uz manu jautājumu "Vai tad nebija bez maksas?" atbildēja ka tā bija tikai atlaide (no 4 ls), ka nevar būt, ka tas varēja neko nemaksāt. Tādā veidā banka saņems pa 2 latiem no katra klasesbiedra, un mana klase nebija vienīgā.

A

Комментарии (3)

B Baņkieris 15.03.2010

Pirmajā gadā bez maksas, toties pēc tam katru gadu maksāsiet no 5-10Ls par karti!

D DreamLV 15.03.2010

griezies kā gribi kā ir tā ir izdevumi!!!

S santa 16.03.2010

Palasi viņu cenrādi- Studenta banka ir bez maksas pirmo gadu. Nākamajos gados būs 2 Ls. Tu nebiji noteikti aizgājis pēc pus gada, bet gada!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы