LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Neprofesionāla apkalpošana

SEB Banka - Neprofesionāla apkalpošana

SEB bankas mājas lapā ievietotā informācija ir ļoti aptuvena un neko neizsakoša. Tā neļauj man kā klientam izvērtēt, vai man ir piemērots piedāvātais pakalpojums. Tā saucamā speciāliste Pārsla Rozīte Valmieras filiālē 3 dienās nevar pamatoti izskaidrot un noformulēt nosacījumus, kuriem tad es galu galā neatbilstu un kāpēc mans izvēlētais automašīnu pārdevējs neder SEB bankai. Visdīvainākais ir tas, ka pirms tiek paziņots par nepiemērotību auto līzinga ņemšanai, ir pieprasīts iesniegt virkni dokumentu, tajā skaitā par labu naudu apmaksātu automašīnas vērtējumu. Kad viss iesniegts, atrod kritērijus, kuri netiek izpildīti. Ja pirms tam zinātu šo informāciju, nebūtu iztērēts ne laiks, ne nauda, ne nervi. Citās bankās viss der un viss ir kārtībā.

Комментарии (6)

Oļegs Zatlers 01.06.2016

Vispār bankai nav jāatskaitās par to, kāpēc negrib tā dot aizdevumu. Ja esi izlēmis dzīvot pāri saviem līdzekļiem, samierinies ar aizdevēja nosacījumiem un nebļausties apkārt, cik visi slikti un neprofesionāli.

Bi Biruta Pjalkovska 02.06.2016

Kā jau minēju iepriekš, es labprāt būtu šos nosacījumus zinājusi iepriekš. Un vispār bankai ir skaidri jānoformulē kritēriji, pie kuriem tā turās. Bagāta tante var neatskaitīties nevienam, ja labs garastāvoklis - aizdod, ja slikts - pasūta.

iDmore 02.06.2016

SEB banka manās acīs nekad nav izcēlusies ar to, ka ietu pretī klientiem.. Ja ar oficiāliem ienākumiem 750e un dzīvokļa kredītu ar maksājumu 150e-250e nostāda priekšā, ka būs nepieciešams galvotājs un 35% pirmā iemaksa, tad domājam paši..

Bi Biruta Pjalkovska 02.06.2016

Patiesībā visvairāk uztrauc neskaidrie nosacījumi un laika vilkšana. Tās pašas bankas cita darbiniece vienā mirklī visu izskaidroja saprotami, bet cita vilka laiku dienu pēc dienas.

SEB banka ar servisu nekad nav izcēlusies, ar naudas noslaukšanu par visādiem sīkumiem gan. Pretīga banka!

Pacco_al 02.06.2016

Redzi, nevar gribēt visas lietas, bezmaksas vērtējumu, nulles izsniegšanas komisiju, zemu procentu likmi, neadekvāti garu termiņu utt.
Lai banka varētu izskatīt līzinga pieteikumu protams ir jāiesniedz dati gan auto vērtējums, gan ienākumi, gan dati par pārdevēju. Un tas viss ir par lietu, tev taču neprasa atnest urīna analīzi no poliklīnikas.
Apkopojot visus šos datus banka lemj vai aizdevums tiks piešķirts vai ne. Gan lēmuma motivācija, gan izsniegšanas noteikumi daudzreiz ir konficenciāli un banka nekad tos neatklās un neskaidros, tāpēc arī banka mājas lapā nekas konkrēts nav uzrakstīt, jo mūsdienu "blēdīgajai" tautai ir tieksme censties palīst zem kritērijiem, ja tie ir publiski aprakstīt un pēc tam vēl debatēt, ka viņi tomēr atbilst un ka atteikums ir nepamatots, pēc bankas aprobežojas skaidrojumos ar vienkāršu - diemžēl.
Ja vēlies visu pēc principa - brauc šodien maksā rīt - dodies uz Mogo.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы