www.sudzibas.lv SEB Banka Nekompetence

SEB Banka - Nekompetence

Mana deklarētā dzīves vieta ir valsts, kur pēc likumdošanas nav ienākumu nodokļa.
Seb banka atsūtīja lūgumu atjaunot deklarētās adreses detaļas, ko es veiksmīgi izdarīju. Neilgi pēc tā, mans konts tika slēgts. Atbilde zvanot uz banku bija šāda: "nav ievadīts nodokļu maksātāja numurs un līdz ar to tika pieņemts lēmums slēgt kontu. " argumentējot, ka valstī nav ienākumu nodoklis reakcija no bankas pārstāvēs bija šāda: "kā tas ir iespējams? Nevar būt. " lai atrisinātu problēmu man fiziski jāierodas bankas filiālē, kas pandēmijas laikā nebija iespējams ilgāk par gadu. Konsultējoties ar citām bankām noskaidroju, ka banka piedāvā klientiem aizpildīt speciālo formu, kas apstiprina, ka x valstī nav ienākumu nodoklis un līdz ar to nav nodokļa maksātāja numurs. Seb banka neko līdzīgu nepiedāvāja.

13.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

G Georgijs_111 09.01.2021
Klientu serviss, atteiksme, atrums

Neiteiktu so banku nevienam kas cien savu laiku. Bija loti slikta pieredze gan visparigi, gan kad bija saruna par hipatekaru kreditu pie viniem. Reakcijas laiks, un ka vini runa ar klientiem tas ir jauns limenis.

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы