LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Nekaunīgā Diāna Krecule

SEB Banka - Nekaunīgā Diāna Krecule

Es saprotu , ka cilvēks darbā var nogurt , bet Diānas Krecules attieksme bija nekompetenta . Kopā ar mammu atnācu lai man atbloķē ibanku , viņa to izdarīja , murmināja sev zem deguna visu procesu , tad man bija otrs jautājums , kuru viņa man neskaidri pasniedza , tad nejaukā tonī praktiski uzkliedza manai mammai , par to kas viņa ir . Es tiešām saprotu,ka dienas laikā var nogurt , bet klientus vajag apkalpot kā pienākas nevis pacelt balsi , ja man kkas nav saprotams , turklāt ar teikumu " Kas jūs vispār esat" aizskart manu mammu . Viņa nespēja normāli paskaidrot kas ir kartes limits un ibankas limits . Garastāvoklis sabojāts un atlikušo dienu . Uz šo Ibankas filiāli vairs neiešu .

Комментарии (7)

Var jau saprast, ka cilvēki ir dažādi, vieni noguruši, citi atpalikuši un kad tādi saiet kopā, tad atpalikušie uzskata, ka nogurušie ir nekompetenti un nekaunīgi, jo atpalikušie vienkārši ir atpalikuši un neko nejēdz. Tāpēc noteikti visiem būs labāk, ja uz to Ibankas filiāli Jūlija Liepiņa vairs neies.

Latviešu tautas 22.01.2017

Так пусть едет в Димто земи - в Ирию!

Latviešu tautas 25.01.2017

Latviešu dzimta zeme - Īrija...

Latviešu tautas 25.01.2017

"Mama! Mēs esam mājās - Dublins ir klāt!.."(c)

J Jūlija Liepiņa 25.01.2017

Jūs laikam būsiet viens no atpalikušajiem !

Izlasi rūpīgi savu pesteļojumu un tad padomā, vai nebūtu laiks atkārtot 5. klases gramatikas kursu!
"murmināja sev zem deguna visu procesu", "jautājums , kuru viņa man neskaidri pasniedza" un kronis visam: "Uz šo Ibankas filiāli vairs neiešu ."

G [email protected] 25.01.2017

Laikam rakstīja aizvainotās pielūdzēju varza! :D Ja jau pret Jums jau 2 komentāri! Es atkal Tavā vietā vadītājai sūdzētos. Ja tas nelīdzētu, tad darītu ko citu, bet savu panāktu. ;) Tā nedrīkst izturēties pret klientu, tas ir viņas darbs. Nekādas rupjības taču nelietojāt? Lūk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы