LV RU

SEB Banka - kredīts

Gribēju pastāstīt to, ka mana mamma gribēja paņemt kredītu uz 700 Ls, ik mēneša alga manai mammai ir 500 un vairāk lati.
Bankā pateica, ka viss kārtībā pēc pusstundas dos attbildi!!!
Protams attbildi jau gaidam nedēļu ja ne vairāk un šodien piezvana un pasaka, ka man mamma ir bijusi galvotājs mašīnas līzingam kaut kad 2 gadus attpakaļ un, ka vajagot čēku par to ka tā mašīna ir nomaksāta, bet kompī viņiem parādās tas, ka viss ir nokārtots, bet čeku vajagot tāpat !!!

Smieklīgi, es pati esmu ņēmusi kredītu un man iedeva bez problēmām, bet citā bankā, bet te šausmas no sakuma saka ka pēc pusstundas un tad uzzvana gandrīz pēc divām nedēļām :D

Šāda ir attieksme bankām pret parastiem Latvijas iedzīvotājiem kuri pirmo reiz mūžā ir izdomājuši paņemt kredītu, kurš pat nepārsniedz 1000 Ls, BANĀNU REPUBLIKA!!!

P

Комментарии (5)

н Нил Ушаков 18.04.2011

Priekš kam viņai vajag tos 700 latus, ja viņai alga ir 500 lati?

E Esesesseseseseses 18.04.2011

Es ar gribētu lai manai mammai būtu pensija 500 Ls, ibio! A te vēl nabadziņi raud, kredītu lūdzu uz 700 Ls, ahujetj! :D :D ;D ;D

A aaa 19.04.2011

ko nu autor muldi, kādu čeku???? Beidzoties auto līzingam, tiek izsniegts Pieņemšanas - Nodošanas akts līzinga ņēmējam. Attiecīgi galvotājs var paprasīt no līzinga kompānijas izziņu, ka saistības nomaksātas. Par kādu čeku runā? Sūdzība izklausās pēc safabricējuma, jo ar algu (oficiālajiem ienākumiem) 500 + Ls, problēmām tiešām nevajadzētu būt paņemt 700 Ls. Un droši vien tas nebūs kredīts, bet kāda kredītkarte.

G GG 19.04.2011

Labāk priecājies, ka neiedeva. Nav ko līst parādu verdzībā.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Daniel, pēc Tevis krāpniek cietuma kamera raud! Bļā, šitos visus kredītsolītājus vajadzētu maisā un Daugavā iekšā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы